Artvin Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Artvin Uluslararası Evden Eve Nakliyat
24.04.2021
201

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Artvin Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Artvin uluslararası evden eve nakliyat firmamız, canlı destek hattıyla, etkin iletişim lisanıyla birlikte, eşyalarınızı güvenilir yöntemlerle en hızlı şekilde taşımaktadır. Şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizin de bulunduğunu belirterek başlamak isteriz. Bu detay şu açıdan önemlidir. Taşımacılık ya da nakliye sektörü, deneyimi güçlü bir şekilde talep etmektedir. İş tecrübesine büyük bir ihtiyaç duymakta olan taşımacılık hizmetleri içerisinde eşyalarınızın zarar görmeden taşınabilmelerini önemsiyoruz.

Sizler de tabii ki eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden taşınmasını talep ediyorsunuz. Evinizi emanet etmiş olduğunuz bir firma, yakın bir adrese de değil, farklı bir ülkeye eşyalarınızı taşımayı teklif ediyor. Dolayısıyla tabii ki sigortalı, garanti kapsamında eşyalarınızı sırtlanacak bir firma araştırıyorsunuz. Tam yerine gelmiş bulundunuz!

Artvin Uluslararası Zati Esya Taşımacılığı

Artvin uluslararası zati eşya taşımacılığı, firmamızın sigorta kapsamında sizlerle paylaşmakta olduğu hizmet başlıklarından olmaktadır. Uzak mesafelere gerçekleştirmiş olduğumuz yurt dışı taşımacılığı içerisinde zati eşya taşımacılığı başlığı neden önemlidir? Cenevre Kanunları tarafından vergisiz ev taşımacılığı hakkı olarak müşterilerimize sunulan zati eşya taşımacılığı, ekstra maliyet yükü edinmeksizin eşyalarınızın taşınmasını sağlayacaktır.

Şu anda firmamızın geniş araç filosundan ihtiyacınız doğrultusunda tercih yapabilirsiniz. Tercihlerinizle birlikte en kısa süre içerisinde sizlere gereken hizmetlerimizi iletmek istiyoruz. İnternet sitemiz üzerinden hızlı iletişim olanaklarına sahip olduğumuzu da belirtmeliyiz. Özellikle pratik bir iletişim yöntemi olan bu seçenekleri kullanmanızı talep ediyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları içerisinde ismimizin ön saflarda yer alıyor oluşu bizi mutlu ediyoruz. İletişim konusunda müşterilerimizi memnun etmeye odaklı, kaygı ile hareket etmekte olan firmayızdır. Lisanı kuvvetli olan çalışan ekip arkadaşlarımızın da varlığı elbette ki bütün bu sürecin çok daha ön plana çıkmasını sağlıyor.

İnternet sitemizi sürekli olarak besleyerek, çeşitli içeriklerle renklendiriyoruz. Görsel ve video içeriklerini paylaşmayı ihmal etmiyoruz. Ayrıca canlı destek hattımızla birlikte zihninizdeki soru işaretlerinize yanıt bulmanızı sağlıyoruz. Dahası, fiyat teklifi almak istediğiniz her zaman bizimle iletişime geçmenizi mümkün kılıyoruz.

Yurt Dışına Eşya Taşımak

Yurt dışına eşya taşımak isteyenlerin zihinlerinde sürekli olarak dönüp dolaşan en temel soru işareti bize kalırsa tabii ki sigorta konusu ve daha başta da fiyatlandırmadır. Maliyet noktasında söz konusu yurt dışına eşya taşımak olduğunda hele ki, kolay kolay fikir sahibi olabilmek zor oluyor. Şirketimiz tarafından ücretsiz olarak sizlere iletilmekte olan ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden de bahsetmek isteriz.

Ekspertizlerimiz, fiyat teklifi almak isteyen müşterilerimize tam anlamıyla bir fiyat tablosu çıkarırlar. Ortalama değerler verebilmek oldukça zordur. Genellikle çok büyük aralıklar içerisinde bir fiyat tahmini ortaya çıkar. Bu da sizin için doyurucu bir geri bildirim olmayacaktır. Sizin için net bir geri dönüş sağlanmasını isterseniz de ekspertizlerimizi talep edebilirsiniz.

Yurt Dışı Eşya Taşıma Prosedürü?

Yurt dışı eşya taşıma prosedürü, diğer taşımacılık hizmetlerine kıyasla daha kapsamlıdır. Şöyle ki, firmanın da müşterilerin de aynı zamanda üstlenmeleri gerekli ve zorunlu olan birtakım ödevler bulunur. Prosedür içerisinde hareket ederken çeşitli evraklar talep edilir. Bu evraklar şunlardır:

  • Eşya listesi
  • İkametgah belgesi (Yurt dışında yaşayanlar bunu konsolosluktan alabilirler)
  • Pasaport fotokopisi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Taşınan ülkeye ait olan oturum izni
  • Gümrükleme süreci için Noter üzerinden alınabilecek taktikli vekaletname

Ayrıca tabii ki firmaya ait olarak da birtakım önemli detaylar bulunur. Onları da şu şekilde özetlemek mümkündür:

  • Taşımanın CMR tarafından belirlenmiş araçlarla yapılacak olması
  • Ücret karşılığında taşımacılık yapıldığına dair resmi onaylı ve ıslak imzalı sözleşmenin bulunması
  • Taşınan ‘’şey’’lerin eşya niteliği içermesi
  • Taşınan eşyaların alındığı adres ile taşınacağı adres bilgilerinin iki farklı devlet sınırları içerisinde olması

Uluslararası Evden Eve Nakliyatta Sigorta Garantisi?

Uluslararası evden eve nakliyatta sigorta garantisi de tabii ki firmamızın en önemli ödevleri arasında yer alıyor. Müşterilerimizin eşyalarını Nakliyat Emtia Sigortası garantisiyle taşımaktayız. Emtia Sigortasının verilebilmesi için firmaların CMR’ye uygun şekilde sigortalama yetkisine sahip olmaları beklenmektedir.

Firmamız yurt dışı zati eşya taşımacılığı yapmakta olan bir isimdir. Yani, sigortalama yetkisine sahip olmaktadır. Sigorta kapsamında her şey açık şekilde belirlenmektedir. Zaman, hasar ve ziyan kayıplarında firmamız tarafından müşterilerine ödeme yapılır. Bununla birlikte sigorta kapsamında belirtilmekte olduğu üzere, bütün süreçler (paketleme ambalajlama dahil) firmamız tarafından ele alınmalıdır. Aksi halde sigorta kapsamı geçersizdir.

Artvin Uluslararası Nakliyat Ücretleri

Artvin uluslararası nakliyat ücretleri içerisinde belirlenmekte olan detayların başında ambalajlama ve paketleme, yakıt tüketim miktarları gelmektedir. Fiyatlandırma sırasında genel olarak dikkat etmekte olduğumuz en önemli konular bunlar olmaktadırlar. Ücretlerin faturaya yansıtılması sürecinde her detay özenle tarafımızca hesaplanacaktır.

Ekspertizlerimiz de özel olarak ön hazırlık süreçlerinde yer alarak istediğiniz fiyat tekliflerini sizlere iletme noktasında hizmetlerini sizlerle buluştururlar. Yapmanız gereken şey telefon numaramız üzerinden bizleri aramak ya da Whatsapp ile iletişim kurmaktır.

 

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?