Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat
15.11.2020
104

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Firmamız, şehir içindeki başarısını, Antalya uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri ile de göstermeye devam etmektedir. Ekibimizle birlikte, kaliteli taşımacılık anlayışını, sınırların da ötesine taşıyoruz. Şunun farkındayız ki, yurt dışı taşımacılık konusu, çok daha ciddi bir meseledir. Her aşamada daha derin, detaylı bir şekilde hareket etmeyi gerektirir. Analiz süreci, hazırlık süreci daha verimli olmalıdır. Olası bir hatanın çözümü, şehir içi taşımacılığın aksine, daha zor ve uğraş gerektirecek olan çözümler ihtiva etmektedir. Saymış olduğumuz her detayın bilincinde hareket ederek, ön hazırlık evresinden taşıma evresine kadar yerimizi belli ediyoruz. İletişimi kuvvetli bir ekip çalışması olarak, müşterilerimize de geri bildirimler bırakmayı ihmal etmiyoruz.

Antalya Yurt Dışı Evden Eve Eşya Taşıma

Antalya yurt dışı evden eve eşya taşıma hizmetlerimiz, müşterilerimizin gönül rahatlığı ile tercih etmekte oldukları hizmetlerimiz arasındadır. Ne yaptığını iyi bilen bir ekip olduğumuzu, referanslarımızın varlıkları sayesinde çok daha net bir şekilde ortaya koymaktayız. Deneyimimizi, uzun zamandır taşımacılık sektöründeki varlığımızla birlikte kanıtlıyoruz. Ekibimiz de firmamızla birlikte aynı anda deneyim kazanmaktadır. Aynı çalışan kadromuz, her zaman doğru ve gerekli olan eğitimlerden geçerek, çağımızın teknolojisine ayak uydurmaktadır. Araç tercihlerimiz de uzun yol için her zaman dizayn edilmektedir. Daha uzun yola hazır ve dayanıklı araçlarımızla birlikte, sizlere uluslararası ortamda da taşımacılığın kalitesini hissettiriyoruz. Bizi tercih eden diğer müşterilerimiz gibi sizlerin de hizmetlerimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Antalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Antalya uluslararası evden eve nakliyat firmaları içerisindeki yerimiz her zaman bellidir. Şehir içi taşımacılıktaki başarımızı şimdi de sınırlarımızın ötesine taşıma kararını almış bulunuyoruz. Ekonomik ve bütçeye uygun taşımacılık hizmetlerine yenilikler getirerek, uzun mesafelere dayanıklı araç durumumuzla birlikte sizleri bekliyoruz. İhtiyacınıza göre şekillenecek olan bu tercihlerinizde, uzman ekspertiz çalışanlarımız, doğru araç tercihleri adına sizlerle birlikte olacaklar.

Fiyatlarımız tabii ki normal-standart olan şehir içi taşımacılık hizmetlerine kıyasla daha yüksektir. Şehirlerarası olan hizmetlerimize kıyasla da daha yüksek olduğundan bahsedebiliriz. Her şeyden önce taşınmakta olan envanterlerin durumu, fiyat hesaplama konusunda bizim en önemli referans noktalarımız olmaktadır. Mesafenin de burada önemli olduğunu belirtmek altını çizmek isteriz.

Antalya Yurt Dışı Eşya Taşıma

 

Antalya yurt dışı eşya taşıma konusunda firmamız taşımacılık sektöründeki deneyimlerini, uzman kadrosunun becerilerini bir arada sizlere ulaştırmaktadır. Müşterilerimizle anlaşırken, taşımacılık anlamında onlara memnun olacakları bir hizmet sunmanın sözünü vermekteyiz. Her şey söz üzerinden yürümüyor elbette ki. Ancak sözümüzün de en az vermiş olduğumuz sigorta-garanti kadar senet niteliğinde olduğunu da belirtmemize müsaade edin. Bu zamana kadar taşımacılık hizmetlerimizi bizden talep etmiş olan her müşterimiz için en doğru en kaliteli hizmetleri vermiş bir firmayız. Bu işi ciddiye almak zorunda olduğumuzu bilerek hareket etmekteyiz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte bizi tercih etmek isteyen müşterilerimizi iletişim numarasında beklemekteyiz.

Antalya Yurt Dışı Parça Eşya Taşıma

Antalya yurt dışı parça eşya taşıma hizmetlerimiz, envanter sayısının daha kısıtlı sayıda olduğu durumlarda kendisini göstermektedir. Klasik bir ev taşımak, yüksek envanter sayısını taşımak değil de daha sade bir taşımacılık yapmak isteyenler için parça eşya taşımacılığı sunuyoruz. Peşinen söylemek istiyoruz ki, standart taşımacılık esnasında dikkat etmiş olduğumuz her şeye burada da benzer ilgi ve alaka ile yakınlaşmaktayız. Hiçbir şekilde bu konuyu göz ardı etmiyoruz. Yapacağımız her hizmetimize nasıl yaklaşıyorsak, parça eşya taşıma noktasındaki ilgi alakamız da aynı şekilde olacaktır. Eşyalarınızın ne kadar olduğu bizim için hiç önemli değildir. Bizi tercih etmiş olmanız hepsinin başında yer almaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uluslararası taşımacılık işlemlerinin fiyat hesaplama politikası, taşımacılığın hangi yöntemler ile yapıldığına göre değişmektedir. Fiyat noktasındaki değişimi tetikleyen en önemli faktörler, taşımacılık işlemlerinin kara yoluyla mı deniz yoluyla mı ya da hava yoluyla mı taşındığıdır. Bunun yanında mesafenin önemi büyüktür. Eşyalarınızın yasal işlemler esnasındaki depolanma süresine göre belirli depolama ücreti de bulunmaktadır. Eşyalarınızın miktarı, gümrük işlemleri de hesaba katıldığında, ortalama maliyet cetveli ortaya çıkmaktadır.

Firmamız tarafından, uluslararası taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmeden evvel ön hazırlık olarak adlandırmakta olduğumuz bir aşama bulunmaktadır. Bu aşamada, gerekli envanter listesi, iş gücü hesaplamaları, ambalajlama için gerekli malzeme durumu gibi her türlü ayrıntı tarafımızca gönderilmekte olan uzman ekspertizler sayesinde işleme alınmaktadır.

Uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz esnasında elbette ki resmi protokollere uyum sağlayarak, legal bir şekilde, yetkin taşımacılık anlayışımızı sizlere ulaştırmaktayız. Tercihinizi bizden yana yapmış olduğunuzda prosedürün gereklilikleri içerisinde yer almakta olan gümrük vergisi de elbette ki fiyatlandırma içerisinde maliyat kalemi şeklinde belirtilmektedir.

Uluslararası taşımacılık hizmetleri vermekte olan firmaların sahip olmaları gereken, yetkili olduklarını göstermekte olan C3 belgesine sahip olmaları zorunludur. Firmamız bünyesinde bu izin belgesi bulunmaktadır ve gümrük dışına gönderilmekte olan eşyalarınız adına, işlem esnasında, legal bir şekilde taşımacılık hizmetlerimizi adınıza gerçekleştirmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?