Ankara Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Ankara Uluslararası Evden Eve Nakliyat
02.05.2021
227

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Ankara Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Ankara uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri firmamızdan en çok talep edilmekte olan ikinci seçenektir. İlk sırada İstanbul ilinin yer aldığı uluslararası taşımacılık hizmetlerini Ankara takip etmektedir. Ülkemizin tam göbek noktasında yer almakta olan başkent ilimizden, sınır dışına özenle taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel bir ekip ile birlikte taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Öyle ki, firmamızda yer alacak olan ekip arkadaşlarımızı seçerken dahi belirli kriterleri şart koşuyoruz. Bununla da yetinmiyoruz aynı zamanda daha sonrasında periyodik aralıklarla eğitim vermeyi ihmal etmiyoruz. Nakliyat sektörü içerisinde yer almakta olan yenilikleri takip etmekten hiçbir şekilde kaçınmıyoruz. Yeniye ayak uydururken, ekipçe bunu yapmaya kendimizi odaklıyoruz.

Ankara Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Ankara uluslararası zati eşya taşımacılığı yapma yetkisi bulunmakta olan firmamız, CMR’ye kayıtlı araç sayısını artırmaya yönelik yatırımlarını sürdürmektedir. Kayıtlı olan araçlarımızın sayısındaki artış, taşımacılık hizmetlerimizi daha zengin kılıyor. Müşterilerimizin seçeneklerinin artması da sağlanıyor. Dahası, istihdam sağlamak açısından da ülkemize katkımız bulunuyor.

Araç filomuzda yer almakta olan araçlarımızın bakımları sürekli olarak yapılır. Uzun mesafelere taşımacılık yapmakta olan araçlar sıklıkla bu bakımlara tabii olmalıdırlar. Çünkü biliyorsunuz ki bu araçlar, bu kadar uzun süreli yolculukları aştıktan sonrasında yıpranmaya başlarlar. Eskiyen modeller yerine yeni modellerin araç filomuza dahil edilmesi de yine özenle dikkate almakta olduğumuz konulardandır diyebiliriz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları olarak yaptığınız araştırma içerisinde firmamızın ismini görmüş olduğunuz için şanslı sayabilirsiniz kendinizi. Çünkü firmamız gerçekten de birçok açıdan en iyi olmayı hedeflemektedir. Bugüne kadar birçok sayıda hizmet içeriklerinde yer aldığımızı söylemeliyiz. Ayrıca ev taşımacılığı dışında ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı ya da fuar alanı taşımacılığı gibi önemli diğer hizmet başlıklarımızın da yer almakta olduğunu belirtmeliyiz.

Tüm bu sektör deneyimimiz ve yılların getirmiş olduğu iş ahlakı, iş disipliniyle birlikte hareket etmeye özen gösteriyoruz. Edindiğimiz bu birikimi, tecrübeyi; tabii ki yurt dışına yaptığımız taşımacılık hizmetlerimiz içerisinde de göstermeye odaklanıyoruz.

Yurt Dışına Eşya Taşımak

Yurt dışına eşya taşımak elbette ki yaptığımız diğer hizmetlerimizden daha farklı bir süreçtir. Şunu da eklemeliyiz. Bir firma yurt içi taşımacılıkta harika olabilir. Ancak yurt dışı noktasında belirli bir deneyime sahip değilse, ne yazık ki tam anlamıyla iyi olduğunu iddia etmemelidir. Bizler uzun süre sektör deneyiminde yer alarak, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine araç filo desteklerimizle ulaşıyoruz.

Deneyimli bir şekilde taşımacılık yapmanın önemini kavramış durumdayız. İhtiyaç doğrultusunda çözümler oluşturmayı görevimiz biliyoruz. Koordinasyonlu bir şekilde hizmet süreçlerini oluşturmakta olan ekip arkadaşlarımız, yurt dışı işlemlerinde profesyonelliklerini sergilemektedirler. Taşımacılık için gerekli olan her aşamada bu uzman tavrımızı gösteriyor diğer taraftan da tabii ki samimiyetimizi müşterilerimizden asla esirgemiyoruz.

Yurt Dışı Eşya Taşıma Prosedürü?

Yurt dışı eşya taşıma prosedürü, hem firmamız açısından hem de müşterilerimiz açısından önemlidir. Yurt dışına taşımacılık gerçekleştirme sürecinde yer alırken, belirli resmi belgeler toplama yükümlülüklerimiz bulunuyor. Müşterilerimizin de aynı şekilde firmamıza vermeleri zorunlu olan bu resmi evrakların bulundurulması zorunlu kılınıyor. Merak etmeyiniz, sizi zorlamayacak olan bu evrakların temini birkaç gün içerisinde halledilebilmektedir. Kabaca edinmeniz gereken tüm evrakları şu şekilde belirtmek isteriz:

  • Vekaletname
  • İkametgah adresi
  • Kimlik fotokopisi
  • Pasaport fotokopisi
  • Eşya listesi (tarafınıza örnek niteliğinde bir eşya listesi iletilecektir, buna uygun şekilde hazırlığınızı yapabilirsiniz)
  • İş sözleşmesi
  • Oturum izni belgesi

Bu listeye birkaç tane daha evrak eklenebilir. Ancak bu evraklar biraz da normal şartların dışında yer alan başlıklar için geçerli olduğundan ötürü, görüşmelerimiz sırasında üzerinden geçebiliriz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyatta Sigorta Garantisi?

Uluslararası evden eve nakliyatta sigorta garantisi elbette ki bulunur. Zaten taşımacılık firmalarının özünde yer alan en önemli sorumluluklardan bir tanesi sigortalı taşımacılıktır. Bugün sektörde sigortasız taşımacılık yapan firmaya gelmeniz imkansız derecesindedir. Yasal bir zorunluluk olarak müşterilerin sahip olmak durumunda oldukları bir haktır.

Firmamız elbette ki hem şehir içi hem yurt içi hem de uluslararası ölçekte yaptığı taşımacılık hizmetleri adına sigorta garantisi kapsamında yola çıkmaktadır. Eşyalarınızın tamamen sigorta kapsamında korunuyor olması sağlanır. Emtia Sigortası yapabilme yetkimizi CMR’ye uygun şekilde eşyalarınız adına gerçekleştiriyoruz.

Ankara Uluslararası Nakliyat Ücretleri

Ankara uluslararası nakliyat ücretleri canınızı sıkmasın. Bütçeniz için en uygun fiyatlandırma seçenekleriyle birlikte karşınızda yer alıyoruz. Eğer doğrudan ödeme yapabilme durumunuz yoksa, firmamız ödemelerinizi çeşitlendirebilmeniz açısından sizlere farklı yöntemler de sunmaktadır. Taşımacılık öncesindeki süreç içerisinde fiyat hesaplamaları yapmayı da ihmal etmiyoruz. M3 üzerinden ekspertizlerimizin eşliğinde fiyat hesaplamalarını yapıyoruz.

Ortalama teklif almanız da mümkündür. Eğer firmamız ekspertizlerini davet etmek istemiyorsanız, iletişim numarasından bizlere, sizlerden talep edeceğimiz birkaç bilgiyi vermeniz koşulunda ulaşabilirsiniz. Bu bilgilerin ışığında ortalama fiyatlandırmalar verebilmekteyiz.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?