Adıyaman Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Adıyaman Uluslararası Evden Eve Nakliyat
20.04.2021
196

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Adıyaman Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Adıyaman uluslararası evden eve nakliyat sürecinde firmamızla iletişime geçebiliyorsunuz. Hızlı iletişimi önemsiyoruz. Bugün internet üzerinden her şeyi pratik bir şekilde yapabildiğimiz dünyanın içerisinde yaşıyoruz. Bu açıdan firmamız da, taşımacılık hizmetlerini talep etmeniz için gerekli pratik iletişim yöntemlerini sizlerle buluşturmaya son derece önem vermektedir.

İnternet sitemiz üzerinden bizlere ulaştığınızı tahmin etmekteyiz. Biraz inceledikten sonrasında birçok detayı görmenizi mümkün kılıyoruz. Bu detayların içerisinde yer almakta olan konulardan bir tanesi de, uluslararası taşımacılık olmaktadır. Yurt dışına eşya taşımanız için hangi yöntemleri kullanıyoruz? Asansörlü taşımacılık yapıyor muyuz? Ya da mesela gümrük vergisi gibi konularda müşterilerimize düşen sorumluluklar, ödeme yükümlülükleri nelerdir gibi sorulara yanıtlar veriyoruz.

Adıyaman Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Adıyaman uluslararası zati eşya taşımacılığı karşınıza en çok çıkmakta olan taşımacılık yöntemlerinden olmaktadır. Normalde biliyorsunuz ki eşyalarınızın taşınmasında, talep etmiş olduğunuz ülkeye eşyalarınızın giriş yapması sürecinde belirli bir gümrük vergisi talep edilmektedir. Eğer anlaşmış olduğunuz firma, zati eşya taşımacılığı için gerekli olan yetkilere sahipse, bu tip ekstra ödemelerine gerek duyulmuyor.

Sıklıkla mobilya gönderimi yapmak isteyen müşterilerimizle karşılaşıyoruz. Mobilya gönderimi sırasında herhangi bir şekilde ekstra ödeme yapıp yapmayacaklarını merak ediyorlar. Mobilya gönderimi sırasında, Türkiye’den çıkarken değil ancak talep etmiş olduğunuz ülkeye giriş yaparken tabii ki belirlenmiş bir gümrük vergisi ödemesi yapılabilir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları ile iletişime geçerken bu yüzden ilk başta hangi taşımacılık yöntemini talep etmekte olduğunuz konusuna önem vermelisiniz. Bu yöntem zati eşya taşımacılığı olacaksa, firmamızla iletişime geçerek mesela gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgilendirmeler yaparak eşya listeniz içerisinde ne kadar eşyanın yer alması gerektiği bilgisini paylaşabiliriz.

Şöyle ki, taşınacak olan eşyalarınıza dair listeleme oluştururken bu eşyalarınızın belirli sayıda olmaları gerekmektedir. Bu sınırın aşılması durumunda zati eşya taşımacılığı olarak talepleriniz iptal olacaktır. Zaten ilerleyen başlıklarda daha detaylı bir şekilde üzerinde duracağımız üzere taşımacılık sırasında ilk başta resmi eşya listesi çıkarılacaktır. Bu eşya listesindeki aykırı bir durum zati eşya taşımacılığının tabiri caizse oyun dışı kalmasına sebebiyet verecektir.

Yurt Dışına Eşya Taşımak

Yurt dışına eşya taşımak isteyen müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde uygulamaya koymaya hazırız. Eşya listenizi hazırlarken ekspertizlerimiz sizin yanınızda olacaklardır. Uzun süreli ve biraz da ürkütücü olan sürece doğru ilerlemekte olduğunuzu düşünüyorsunuz belki de. Merak etmeyin. Yanınızda bütün süreci her saniyesiyle sizlere profesyonel bir şekilde aktarabilecek yetkinlikte kişiler bulunacaktır.

Yol arkadaşımız olmanızı sağlayacağız. Samimi ve profesyonel lisanımızla birlikte, eşyalarınızı güvenilir bir firmaya teslim etmiş olduğunuzu göreceksiniz. Bütün bu süreci ele alırken, piyasadaki engin edinmiş olduğumuz iş tecrübemizle birlikte gerekenleri yapıyoruz.

Yurt Dışı Eşya Taşıma Prosedürü?

Yurt dışı eşya taşıma prosedürü kapsamında müşterilerimizin bilinçlenmesini önemli görüyoruz. Mobilya taşımak isteyen kişileri ne bekliyor? Ya da zati eşya taşımacılığı yapmak isteyen kişileri neler bekliyor? Bu soru işaretlerine yanıt bulabilmeniz için prosedürlere dair özet niteliğinde de olsa farkındalık kazanmış olmanızı önemsiyoruz.

Firmamız, zati eşya taşımacılığı yetkisiyle birlikte legal olarak taşımacılık yapacaktır. Bu süreçte firmamız gerekli olan sorumluluklarını gerçekleştirirken, sizler den de özet olarak şu belgelerin talepleri mümkün mertebe istenecektir:

 • Pasaport Fotokopisi
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Gümrükleme İçin Vekaletname
 • Eşya Listesi

Belgelerinizin tamamlanmasıyla birlikte, firmamız da tabii ki eşyalarınızın hemen gerekli paketleme işlemlerine alınmasını sağlayacaktır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyatta Sigorta Garantisi?

Uluslararası evden eve nakliyatta sigorta garantisi bulunur. Müşterilerimiz sigorta kapsamında hangi haklara sahip olduklarını merak edebilirler. Sigorta poliçesi içerisinde hangi maddelerin yer almakta olduğunu sorgulayabilirler. Sizlerle birlikte bu açıdan sigortanın içeriklerini de paylaşmayı uygun görmekteyiz:

 • Eşya taşıma sürecinde oluşabilecek olan bütün hasarlar ya da kayıplar sigorta poliçesi tarafından garanti kapsamındadır
 • Sözleşme içerisinde belirtilmiş olan sigorta limitinin gecikmiş olması müşterilerin alacaklarını ve kahlarını etkilemez
 • Sigorta kapsamında belirtilmiş olan limitlerin dışında gerçekleşebilecek olan hasarlar da otomatik olarak karşılanmalıdır
 • Firmanın sözleşme kapsamında uygun şekilde hareket etmesi açısından paketleme ve ambalajlama işlemlerini üstlenmesi gerekmektedir aksi halde sigorta firması ödemeyi firmadan çekecektir

Adıyaman Uluslararası Nakliyat Ücretleri

Adıyaman uluslararası nakliyat ücretleri içeriklerine bakmış olduğumuzda tabii ki birtakım farklılıklardan söz edebiliriz. Hangi ülkeye taşımacılık yapıldığı mesela söz konusu mesele içerisinde önem arz ediyor. Diğer taraftan, taşınacak olan eşyaların cinsi de önemlidir. Ortalama ücretlendirmelerden bahsedecek olursak şu şekilde bir liste oluşturabiliriz. Hemen belirtelim ki bu fiyatlandırmalar Avrupa Ülkeleri odaklı olmakla birlikte değişim gösterebilmektedirler:

 • Yatak Odası Takımı 550 Euro
 • Yatak 100 Euro
 • TV Ünitesi 300 Euro
 • Koltuk Takımı
 • 500 Euro
 • Yemek Odası Takımı 500 Euro
 • Genç Odası 350 Euro
 • Köşe Koltuk Takımı 500 Euro

Liste dışında yer alan eşyalarınız için ve tabii ki Avrupa Ülkeleri dışında bir ülkeye gönderim talebiniz için bizimlet iletişime geçmeniz tavsiye olunur.

Yurt dışından Türkiye’ye eşya getirmek için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Yurt dışından Türkiye’ye eşya getirmek için tabii ki güvenilir bir muhatap bulmalısınız. Firmamız bu noktada profesyonel olan hizmet içeriklerini sizlerle deneyimli kadrosuyla paylaşmaya hazırdır.

Mobilya gönderimi yapılıyor mu?

Taşımacılık hizmetlerimiz içerisinde tabii ki mobilya taşımacılığı da yapmaktayız. Zati eşya taşımacılığından farklı olarak gümrük vergilendirmesinin oluşacağın belirtmek istiyoruz. Bu vergilendirme kapsamında hangi ülkeye gönderim yapıldığı, söz konusu önemli bir detaydır.

Gümrük vergilendirmeleri fiyatlara dahil mi?

Gümrük vergilendirmesi vermiş olduğumuz ortalama fiyatlara tabii ki dahil olmaktadır. Bu fiyatlandırmaların değişim göstermesi söz konusudur. Gümrük vergilendirmeleri ile ilgili bilgileri bizden talep edebilirsiniz.

 

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?