Batman Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Batman Uluslararası Evden Eve Nakliyat
05.05.2021
199

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Batman Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Batman uluslararası evden eve nakliyat firmamızla yola çıkmaya hazırlanın diyoruz. Bizler, müşterilerimizle olan yol arkadaşlığımızı belirli temeller üzerine atıyoruz: güvenlik-samimiyet-profesyonellik! Firmamız zaten nakliyat sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermektedir. Müşterilerine sunduğu hizmetlerindeki kaliteyi en önemli hizmet koşulu olarak belirlemiştir.

Bugüne değin olan tüm hizmet süreçlerimiz içerisinde ilk olarak güvenilirliği esas alıyoruz. Makalemiz içerisinde de zaten konuya dair tüm detayları sizlerle paylaşmaya odaklanacağız. Sigortalı taşımacılık garantisiyle sizlere gerekli olan çözümlerimizi sunuyoruz. Geniş araç filosu desteğimizle birlikteyiz. Her geçen gün kendimizi geliştirmeye odaklanıyoruz.

Batman Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Batman uluslararası zati eşya taşımacılığı, genişleyen araç filomuzda yer almakta olan legal, onaylı, lisanslı, CMR uyumlu araçlarımızın sırtladıkları hizmetler arasında yer almaktadır. En önemli olan konulardan bir tanesi, araçlarımızın uzun yolculuklara hazır olmasıdır. Bu süreçte ilk olarak araçlarımızı kullanacak olan operatörlerimizi özenle seçeriz. Gerekli teknik donanımlara sahip olmalarının yanı sıra, psikososyal açıdan da yeterlilik talep ediyoruz.

Uzun yolculuklar için seçmiş olduğumuz araçlarımızın bakımlarını asla aksatmayız. Hava şartlarına uygun şekilde araçlarımızın eşyalarınızı taşımasını önemsiyoruz. Sürekli olarak bakımlarını yaptığımız, asla ihmal etmediğimiz araçlarımızın dayanıklılıklarının yanı sıra, yakıt tüketimi noktasında da ekonomik bir süreci bizlere sunduklarını hatırlatmak istiyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları olarak hizmetlerimizi gerçekleştirmeye odaklandığımız ilk konu zati eşya taşımacılığı olur. Zati eşya taşımacılığının ne olduğunu açıklamadan geçmemiş olalım. Cenevre Kanunları tarafından belirlenmiş olan yasal çerçeve içerisinde hakları korunan müşterilerimizin vergi ödeme yükümlülükleri olmaksızın eşyalarını bir başka ülkeye taşımayabilmelerinin terimsel ifadesidir.

Firmamız CMR uyumlu araçlarını kullanarak yurt dışı taşımacılık hizmetlerinde müşterilerine tabii ki aynı zamanda zati eşya taşımacılığını da ulaştırmaktadır. Gümrük vergisi ödenmediği bu durumlarda, özenle hazırlanmış olan eşya listelerinin uyumluluğu söz konusudur. Kural koyucular tarafından kişilerin zati eşya taşımacılığı kapsamında hizmet alabilmelerini sağlamakta olan birtakım sınırlandırmalar söz konusudur. Eşyalarınızın boyut ve miktarları eşya listeniz içerisinde bu belirlenmiş değerlere sığdırılmalıdırlar.

Yurt Dışına Eşya Taşımak

Yurt dışına eşya taşımak kapsamında ilk başta altını çizmemizin zorunlu olacağı konu bize kalırsa, ambalajlama süreçleri olmaktadır. Ambalajlama ve paketleme süreçleri içerisinde özenle yer alacak olan iş ve ekip arkadaşlarımız, uzun süreli taşımacılık sürecinde söz konusu olan bütün hassasiyetleri gözetmektedirler. Müşterilerimizin endişelerini ve kaygılarını anlayabiliyoruz. Eşyaların zarar görmesinden endişe duymakta olan müşterilerimiz için gözleri önünde onların da onaylayacakları itinayla sürdürmekte olduğumuz ambalajlama süreçleri bulunur.

Ambalajlama işlemlerinin zaten başlı başına zorlayıcı bir tarafı bulunur diyebiliriz. Şöyle ki, her ambalajlama malzemesinin kendisine has olan kullanım yöntemi ve teknikleri yer almaktadır. Firmamızda yer almakta olan uzman profesyonel çalışanlarımıza vermiş olduğumuz eğitimler neticesinde yeni malzemeleri de kullanmayı öğretiyoruz. Kenar koruma, köşe koruma malzemeleriyle eşyalarınızın en hassas noktalarını dahi korumayı kesinkes bir şekilde ihmal etmiyoruz.

Yurt Dışı Eşya Taşıma Prosedürü?

Yurt dışı eşya taşıma prosedürü ise hizmetlerimizin biraz da yasal süreçlerine temas etmekte olduğu için, üstünü çizemeyeceğimiz detaylarımız arasında bulunmaktadır. Yasal süreçlere dair sizleri bilgilendirmemiz de yine bizlerin sorumlulukları arasında bulunuyor diyebiliriz. Müşterilerimizin birtakım evrakları bir araya getirmelerinde zaten gerekli ön bilgilendirmeleri her zaman yapıyoruz. Çünkü bu bilgilendirme süreci sayesinde müşterilerimizin herhangi bir kafa karışıklığına ya da bilgisizliğe kurban gitmelerini engelliyoruz. Sürecin her noktasında yanınızda olacağımızı belirtmek istiyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyatta Sigorta Garantisi?

Uluslararası evden eve nakliyatta sigorta garantisi vererek, süreçte tamamen sizin yanınızda olduğumuzu bir kere daha resmi şekilde göstermiş bulunuyoruz. Sigorta garantisi, müşterilerimizin eşyalarının hiçbir şekilde hasar almaksızın taşınmasını garanti etmektedir. Yaşanabilecek problemlerin üstesinden gelinebilmesi için de yine aynı şekilde sigorta poliçesi kapsamındaki maddeler uygulamaya alınmaktadır.

Sigorta poliçesinde yer alan maddeleri tek tek okuyabilirsiniz. Açıkça her detay belirtilmiştir. Sigorta poliçe kapsamı dışında kalan durumları merak ediyorsanız burada tek bir maddenin açıkça belirtmiş olduğu konu vardır. Ambalajlama ve paketleme işlemlerinin de firma tarafından yapıldığının açık bir şekilde belirtilmiş olmasıdır. Bu maddeye göre firmamızdan alacağınız hizmetler içerisinde her detayı bizler gerçekleştirmeliyiz.

Batman Uluslararası Nakliyat Ücretleri

Batman uluslararası nakliyat ücretleri noktasında fiyat bilgilendirmesi servisimiz de elbette ki vardır. Firmamızın internet sitesinde, erişim sağlayabileceğiniz birçok kaynağı bulabilmenizi sağlarız. Görsel ve videolu içeriklerimizin paylaşımlarını da takip edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz eğer ki Whatsapp iletişim yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Whatsapp gibi kaynaklar üzerinden fiyat teklifleri sorabilirsiniz.

M3 yöntemiyle birlikte hesaplamalarımızı hızlıca gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın sunmakta olduğu bu fiyat hesaplama yöntemi sayesinde, ortalama olarak vereceğimiz ama oldukça yakın olan ücretler görmenizi sağlarız. Bütçenizi sonuçta bu işe göre belirli bir şekilde ayarlayacaksınızdır. Ekonomik taşımacılık hizmetlerinden yana tutum sergilemekte olan firmamız bütçe noktasında da müşterilerinin yanında olmayı her zaman görevi olarak bilmektedir.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?