Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

2008 yılında Gaziosmanpaşa’ya bağlanan Sultangazi ilçesi, İstanbul il sınırları içerisinde yer almaktadır. Nüfusu gittikçe artan ve göç alan İstanbul ilimizde de buna bağlı olarak ev değişikliği, taşıma işlemleri başlamaktadır. Sultangazi Evden Eve Nakliyat konusunda da bize kaliteli hizmetler sunabilecek şirketlere bakmaktayız. Öncelikle ev eşyalarınızın taşınma şekline göre asansörlü veya normal türde paketleyip taşınma söz konusu olabilmektedir.

Şirketi seçerken de titiz davranmalıyız, işlerini en iyi kalitede yapabilecek; ev eşyalarınıza hasar getirmemeye dikkat edecek ve eğer bulabiliyorsak uzun yıllardır iş yapan nakliyat firmalarını seçmeliyiz. Evden eve nakliyat işlemi bulunan bölgeye ve eşyaların taşınacağı bölgeye göre fiyat bazında ve gün süresinde değişiklikler gösterecektir. Sultangazi ilçesinde de hemen hemen birçok yerde evden eve taşımacılık hizmeti veren şirketleri görmekteyiz.

Sultangazi İlçesinde Asansörlü Nakliyat

Sultangazi İlçesinde diğer bir taşıma şekli de asansörlü nakliyat. Bu sistem kısa çaplı ama ağır işler gerektiren veya geçit alanından geçemeyen ürünler için tasarlanmıştır. Özellikle asansörlü nakliyatın bir avantajı da kısa süreli olmasıdır. Bu koşulları seçerken de yine her zamanki kriterlere göre kararımızı verebilmeli ve değerlendirme yapmalıyız.

Evden Eve Taşımacılıkta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bildiğiniz üzere evden eve nakliyat dikkat edilmesi gereken bir konudur. Hepimizin en değerli alanı olan evimizin herhangi bir eşyasına zarar gelmesini dahi istemeyiz. Evden eve taşımacılık yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlara göz atmak istersek bunlar;

İletişimi iyi sağlayabildiğiniz firmalara yönelin çünkü iletişim bu işin ilk adımıdır ve doğru karar vermelisiniz. Daha sonrasında eşyalarınızın kaç tane ve nerede yer aldığını gösteren bir çizelge hazırlayın ve eksiklik, çalınma gibi sorunların önüne geçin. Nakliyat firmasının uzun yıllarca çalıştığından emin olun. Nakliyat sigortasını basit görüp yaptırmamazlık etmeyin, şehirlerarası taşımalarda bu özellikle önemlidir çünkü herhangi ciddi bir durumda sigorta kapsamında olursunuz.

Sultangazi Evden eve nakliyat

Şirket kültürü olarak daima müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Firmamızla iletişim kurup bizi tercih ettiğiniz zaman sizin için evden eve nakliyat işlemleriniz güleryüzlü, deneyimli ve  yaptıkları işte uzman olan çalışanlarımız sayesinde mutluluğa dönüşeceğinin garantisini verebiliriz.

Bu sektörde kaliteli ve rakip tanımayan  bir iş anlayışı sergilediğimizi düşünüyoruz ve daimi bir taşımacılık sunmaktayız. Düşüncemiz ‘her taşınan eşya şahsi eşyamızdır’ şeklindedir. Bunun sebebi sizin hanenizin içinden olmayı hedeflememizdir. Özellikle sultangazi evden eve nakliyat olarak çok güzel geri dönüşler almaktayız. Referans üzerine çalıştığımızdan dolayı, bizim için bir müşteri binlerce müşteri demektir.

Dikkat edilmesi gerekenler

 • Planlama; Her işe başlarken dikkat ettiğimiz gibi, nakliyat yapmadan önce de bir planlama hazırlamamız gerekir. Nakliyat başlamadan birkaç hafta öncesinde planlama yapılabilir ve nakliye bitene kadar tüm aşaması belirlenmelidir. Örneğin; ev hangi tarihte tutulacak, nakliye firması ne zaman belirlenecek gibi durumların ne zaman yapılacağı kesin tarihlerde belirli olması gerekir. Bu plan sizi olası aksilikler sonucu zarar kaybından kurtaracaktır.
 • Nakliyede kullanılacak eşyalar listesi; Öncesinde, eşya önem sıranızı belirleyin belirleyin. Paketlediğiniz eşyaları numaralandırın, busizin hangi eşyanızın hangi pakette olduğunu hatırlatma açısından yardımcı olacaktır. Daha sonra bireşya listesi hazırlayıp numaralandırılmış paketleri listeye yazın ve listenin bir çıktısını sözleşmeyeekleyin. Bu ise sizin nakliye bittikten sonra olası eşya kayıplarında paketinizin kaybolduğuna dairispatınızdır ve nakliye firmasının zararı karşılamasında etkili olacaktır.
 • Nakliyat şirketi seçimi;Bu süreçte aslında en önem vermeniz nokta şirket seçimidir. Çünkü ne kadar önlemalırsanız alın, anlaştığınız firmanın kaliteli ve güvenilir olması ve eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir firmayla anlaşmanız gerekir. Mesela sultangazi evden eve nakliyat da çok başarılı bir şehir olmasına rağmen müşteriyi tatmin etmeyen kriterleri olabilir. Bunun için dikkat etmeniz gereken belirli kriterleri sıralayalım. 1.Nakliye için firma seçerken tek ilgilendiğiniz fiyatı olmasın. 2.Arama motorlarına yazdığınız ve ilk sırada çıkan firmalar kalite garantili değildir.3.Firma ulaşım bilgilerinde yeterli bilginin olduğundan emin olun.4. Seçeceğiniz firmanın, ikamet ettiğiniz şehrin firması olmasına dikkat edin.

  Sultangazi Parça Eşya Taşımacılığı

  Sultangazi nakliyat firmamız evden eve nakliyatın dışında ayrıca her büyüklükte parça eşya taşımacılığı  yapmaktadır.  Nakliyat konusunda müşterilerimize her türlü hizmeti vermeye çalışan firmamız bu konuda da sektörde oluşan ihtiyacı karşılamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak parça eşya taşımacılığı konusunda gerekli olan hizmeti karşılıyoruz. Bu konuda destek almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

  Sultangazi  Sigorta Nakliyat Güvencesi 

  Eşyalarınızın ve mobilyalarınızın nakliyat sırasında herhangi bir zarar gelme olasılığı durumlarında sigorta nakliyat hizmetimiz ile zararınızı karşılıyoruz. Siz de eşyalarınızı ve mobilyalarınızı nakliyat sırasında oluşabilecek zararlardan dolayı güvence altına almak istiyorsanız bu güvenceden yararlanabilirsiniz.  Eşyalarınızı maddi ve manevi olarak güvence altına almak istiyorsanız bu sigorta nakliyat güvencesini yaptırmalısınız.


Sultangazi Evden Eve Nakliyat | Yazıcıoğlu Nakliyat Sultangazi bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?