Merter Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Merter Evden Eve Nakliyat

Merter Evden Eve Nakliyat

Merter Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Taşınma olayı çoğu kişinin başına gelmiş bir durumdur. Bunu yapmak için can atmıyor olsak da; birçok nedenden dolayı kişiler taşınmak zorundadırlar. Kirada oturan kişiler, yeni ev alıp da taşınanlar, emekli olup da memleketine yerleşenler, iş nedeniyle şehir değiştirmek zorunda kalanlar gibi liste uzayıp gider. Bu konuda tecrübeli olan ilçemiz Merter evden eve nakliyat konusuna oldukça önem veren bir ilçemizdir. 

Taşınmak zorunda olan kişilerin uzman bir yardımcıya ihtiyaçları olacaktır. Böylelikle hem işleri kolaylaşacak hem de hız kazanacaklardır. İnsanların bir an önce eşyalarını toplamaları gerekmektedir. Yeni evle ilgili yapılması gereken boya badana, tadilat, elektrik, su, doğalgaz aboneliklerinin de tamamlanması lazımdır. Toplanan eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi gibi zor olayları kişiler kendileri yapmaya kalkışırlarsa oldukça fazla yorulurlar.

Merter Evden Eve Nakliyat Hizmetlerini Sunan Firmalar Neler Yapmaktadır?

Şehir içinde ya da şehirlerarasında taşınma işlemini gerçekleştirecekseniz; zaman kavramı sizin için oldukça önemlidir. Çünkü belirlenen süre içerisinde bütün işlerin yapılacak olması insanların kafalarını oldukça fazla karıştırmaktadır. Kirada oturan kişilerin bir dezavantajı daha vardır; o da hem yeni evde hem de eski evde kira ödeme süreçlerinin devam etmesidir. 

Bu stres içerisindeki kişiler; bu eşyalar nasıl toplanır? Nasıl paketlenir? Ne zaman taşınacağız? Gibi soruların içinde boğulur giderler. Tam da bu anda Merter evden eve nakliyat kişilerin imdadına yetişmektedir. Sizin için oldukça zor gibi görünen bu işler aslında profesyonel bir ekip tarafından kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. 

Herhangi bir nakliyat firması, evinizdeki eşyaları düzgün ambalaj malzemeleri ile kaplarlar, paketlerler ve zarar vermeden onları yeni evinize götürebilirler. Bizim firmamız da sizin için değerli olan eşyalarınızı büyük bir hassasiyetle ambalajlayıp, yeni evinize hasar görmeden taşımaktadır. Yine isteğiniz yerlere yerleşimleri ve kurulumları da tarafımızca yapılmaktadır.

Merter Evden Eve Nakliyat Firmaları Nasıl Çalışırlar?

Nakliyat firmasından yardım talep ettiğinizde, öncelikle evinize ücretsiz bir ekspertiz gelmektedir. Bu kişi eşyalarınızın az ya da çok olduğuna, evinizin kaçıncı katta olduğuna ve asansörlü mü yoksa asansörsüz mü taşımacılık yapılması gerektiğine bakar. Ayrıca sökülmesi gereken eşyalarınızı inceler. Şehir içinde taşınma olayını gerçekleştirecekseniz; Merter şehir içi nakliyat konusunda profesyonel firmalara sahip bir ilçemizdir.

Ekspertizin keşfinden sonra, taşıma ekibi sizin kararlaştırdığınız günde gelirler. Yanlarında gerekli olan ambalaj malzemeleri, koli, bant, ip ve diğer malzemeleri de getirirler. Bir ekip sökülmesi gereken demonte mobilyaların sökülmesini ve sarılmasını yaparken; diğer ekip de eşyaların toplanmasını, ambalajlanmasını ve koliye yerleştirilmelerini sağlarlar. Nakliyat firmasının ekibi evinizin her yerinde eşyalarınızı toplamaya başlamıştır.

Eşyaların darbelerden ve olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için dikkatlice sarılması gerekmektedir. Hepsinin ayrı ambalaj malzemeleri vardır. Bunların kaliteli olması da yırtılmamasını ve eşyalarınızı iyi muhafaza etmesini sağlamaktadır. Bütün her şey kamyona yüklenecek hale geldikten sonra yükleme işlemi gerçekleştirilir. Kamyondaki yerleşim düzgün yapılmalıdır, yolda oluşabilecek sarsıntılardan eşyaların korunması sağlanmaktadır. Merter evden eve nakliyat firmaları asansörlü taşımacılığı sıklıkla kullanmaktadır. 

Merter Evden Eve Nakliyat Firmaları Asansörlü Taşımacılığı Nasıl Yapıyor?

Son zamanlarda nakliyat firmaları tarafından sıklıkla kullanılan asansörlerde kalın halatlar kullanılmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalarda işi oldukça kolaylaştırır. Kısa sürede ve az insan gücü gerektiren bu taşımacılığı yapmak için binanın konumu çok önemlidir. Merter asansörlü nakliyat yapan firmalar, asansörün kurulumunda engel var mıdır diye inceler. Bunun için yola bakan pencere ya da balkonun olması önemlidir. 

Kamyonun da asansörün altına konumlanması gerekmektedir. Dar olan sokaklarda bu işlem zor olduğu için asansör kullanılamaz. Bu durumda apartmanın merdiveninden faydalanılır. Bu oldukça zor ve zaman alan bir durumdur. Eşyalar merdivenden indirilirken zarar görebilir. Özellikle köşeleri çarpabilir. Komşular gürültüden rahatsız olabilir. Ama evin konumu asansöre engelse; yapılabilecek başka bir şey de yoktur.

Asansörlü taşımacılıkta Merter evden eve nakliyat firmaları oldukça deneyimlidir. Paketlenen bütün eşyalar böylelikle yüksek katlı yerlerden bile kolaylıkla indirilmektedir. Ayrıca en az hasarla kamyona yükleme işlemi de sağlanmaktadır. Yine aynı şekilde yeni evde de asansör kurularak eşyaların çıkarılması oldukça kolay olacaktır. Asansörlü taşımacılık uygulanacaksa; site ya da apartman yönetimine haber verilmesi ve izin alınması gerekmektedir.

Merter Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Taşımacılıkta Neler Yapmaktadır?

Şehirlerarası taşımacılık yaptıracak olan kişilerin eşyalarının paketlenmesine daha fazla itina gösterilmelidir. Neticede kilometrelerce uzağa gidecek olan eşyaların her türlü yol ve hava şartından etkilenmemesi gerekmektedir. Merter şehirlerarası nakliyat konusunda yapılması gereken bütün ambalajları dikkatlice yaparak gidilecek olan şehre ulaştırmaktadır. Yolun uzunluğunun bizim için önemi yoktur. Çünkü biz şehir içinde de şehirlerarasında da aynı itinayı göstermekteyiz.

Nakliyat firması çalışanları evinizdeki dolap, kitaplık, raf, vitrin gibi sökülmesi gereken eşyalarınızı sökerler ve dikkatlice sararlar. Maddi değeri büyük olan beyaz eşyalarınızın tesisat bağlantıları sökülerek ambalajlanır. Evde bulunan avize, aplik, lamba gibi aydınlatma araçları Merter evden eve nakliyat firmaları tarafından sökülür ve hasar görmemesi sağlanır. Ayrıca ayrı bir önem gösterilmesi gereken televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyalarınız dikkatlice kaplanır.

Bütün eşyaların yine aynı hassasiyetle kamyona yerleştirilmesi oldukça önemlidir. Kamyondaki istifleme dikkatlice yapılmaktadır. Yolda oluşabilecek ani frenlerden ve kötü yol şartlarından eşyaların etkilenmemesi sağlanmalıdır. Firmamız bütün eşyalarınızı başka bir şehre emniyetli bir şekilde taşımaktadır. Yeni evinize ulaştığımızda hepsinin kurulumlarını yapmakta ve bütün ambalaj malzemelerini sökerek evinizi temiz bir şekilde size teslim etmekteyiz.

Merter Evden Eve Nakliyat Depolama Hizmeti Veriyor Mu?

Taşınma işleminden hariç kişilerin depolama hizmetlerine de ihtiyaçları bulunmaktadır. Merter depolama hizmetlerini de kişilere sunan bir ilimizdir. Nakliyat firmalarından böyle bir isteğinizi de talep edebilirsiniz. Depolama, kişilerin eşyalarını belli bir süre bir yerde bekletmek istemeleri ile ortaya çıkmaktadır. Tayini çıkan birisinin kalma yeri problemi bulunmuyorsa eşyalarını götürmek istemeyebilir. Ya da evleri kentsel dönüşümde olanlar eşyalarını depoda bekletebilir.

Böyle bir durumla karşı karşıya geldiyseniz; Merter evden eve nakliyat firmalarına başvurabilirsiniz. Yine bütün eşyalarınız aynı hassasiyetle ambalajlanacak ve depoya yerleştirilecektir. Siz de onları almaya geldiğinizde sorunsuz bir şekilde taşınacağınız yere götürebileceksiniz. 

Merter Evden Eve Nakliyatın Bize Faydaları Nelerdir?

  • Zamandan tasarruf etmeniz en büyük faydadır.
  • Yorulmadan ve kendinizi yıpratmadan taşınmanız sağlanmaktadır.
  • Eşyalarınız en az hasarla taşınmaktadır.
  • Eşyalarınıza nakliye sigortası yaptırarak, onların garantide olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Toplanma, taşınma, yerleşme ve temizlik gibi konularda onlardan yardım alabilirsiniz.

Merter Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Neye Göre Belirlemektedir?

Çoğu kişiler taşınmanın maddi boyutunun ne olacağını merak etmektedirler. Merter evden eve nakliyat firmaları fiyat belirlerken bazı etkenlere bağlı kalarak hareket etmektedir. Bunlar;

  • Taşınılacak yolun uzaklığı( Neticede ne kadar uzun yol gidilirse yakıt sarfiyatı ve taşınma süresi artacaktır.)
  • Eşya miktarının azlık ya da çokluğu ( evin oda sayısı arttıkça içindeki eşya miktarı da artacaktır. Bu durumda onların sökülmesi, paketlenmesi, taşınması da hem çok eleman gerektirecek hem de uzun süre isteyecektir.)
  • Asansör kullanılıp kullanılmayacağı
  • Taşınma olayının aciliyeti ya da hafta sonu gibi herkesin taşınmak isteyeceği günlerin seçilmesi
  • Nakliyat firmasının yapmakla zorunlu olduğu işler dışında taleplerin olması

Bazen uygun ücret veren Merter evden eve nakliyat firmaları garantili ve güvenilir olmayabilir. İyi bir nakliyat firması arıyorsanız; kurumsal olan firma seçiminde bulunmanız daha doğru olacaktır. Yaptığı işleri inceleyerek, sizde oluşmuş olan güven duygusu oldukça önemlidir. Müşteri memnuniyetinin her zaman ilk sırada tutulduğu firmamız, bu güne kadar çok sayıda taşımacılılık hizmetini insanlara sunmuştur.

 

 


Merter Evden Eve Nakliyat |  Merter Nakliyat Merter bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?