Güngören Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören evden eve nakliyat hizmetini firmamız deneyimli çalışanları aracılığıyla sunuyor. Firmamız talep ettiğiniz tüm taşımacılık hizmetlerini titizlik ve özen çerçevesinde gerçekleştiriyor. Kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Tüm taşımacılık işlemlerinizde eşyalarınızın korunması için tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.

Firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendimize ilke edinmekteyiz. Taşıma sırasında doğabilecek her türlü zarara karşı çeşitli önlemler almaktayız. Bu önlemlerden biri de her işlem öncesi sigortalı sözleşme imzalanmasıdır. Firmamız sigortalı taşımacılık anlayışıyla hizmet sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin haklarını hukuki yollardan korumaktadır. Firmamız mal güvenliğinizi garanti altına almaktadır. Tecrübeli işçi kadrosu sayesinde tüm işlemleriniz sorunsuz gerçekleştirilmektedir. Yine de doğabilecek her türlü hak kaybına karşı hukuki önlemler alınmıştır.

Firmamız güvenilir hizmet sunmaktadır. Her taşımacılık öncesi ekspertiz ekipleri tarafından envanter listesi hazırlanmakta ve süreç içerisinde durumları takip edilmektedir. Firmamız titiz çalışmaya önem vermektedir. Eşyalarınız taşıma öncesinde fiziksel özelliklerine göre özel olarak ambalajlanmakta ve özenle taşınmaktadır. Firmamız güvenilirliği sayesinde her zaman tercih sebebi olmaktadır.

Güngören Nakliyat Hizmetleri

Güngören nakliyat hizmetleri ile eşyalarınız güven ilişkisi içerisinde taşınmaktadır. Tecrübeli çalışanlarımız sayesinde eşyalarınıza zarar verilmeden hizmet sunulmaktadır. Taşıma sürecinde eşyalarınızın hasar almadan taşınabilmesi için çeşitli önlemler alınmaktadır. Bunlardan biri de eşyaların taşıma öncesi demonte edilmesidir. Bu sayede eşyalarınız parçalar halinde ambalajlanıp taşınmaktadır.

Demonte sürecinde koltuklarınız eğer ayrılabiliyorsa, uzman ekibimiz tarafından parçalarına ayrılır. Her bir parçası çift korumalı naylonlar sayesinde ambalajlanır. Televizyon üniteleri, elektronik eşyalar balonlu naylonlar yardımıyla ambalajlanıp korunaklı hale getirilir. Televizyon ve masaüstü ekranlar gibi hassas eşyalar özel bir ambalajlama işlemine tabi tutulur. Streçleme işleminin ardından kartonlanır ve ambalaj battaniyeleri ile hasarlara karşı güvenlikli hale getirilir. Bu şekilde nakliye aracına taşınır. Mutfak eşyaları ise ayrı ayrı paketlenir. Demonte edilen eşyalar parçalarına ayrılarak ayrı ayrı ambalajlanarak taşınır.

Köşe koruma ambalajları kullanılarak mobilyalarınızın hasar alması engellenir. Yemek masası, konsol, sandalye, vitrin gibi eşyalarınız bu sayede köşeleri zarar görmeden taşınmaktadır. Yatak karyolası ve giysi dolabı özenle demonte işleminden geçirilir. Her bir parçası korumalı naylonlar sayesinde paketlenerek taşınır.

Güngören Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Güngören şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinizi firmamız yardımıyla kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmek mümkün. Firmamız olarak şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Firmamız deneyimli kadrosu sayesinde en kaliteli hizmeti vermektedir. Çeşitli eşyalarınızı hiçbir zarara uğramadan taşıma garantisi vermekteyiz. Firmamız çok geniş bir dolaşım ağına sahiptir. Bu sayede birçok farklı adrese teslimat yapmaktadır. Tüm işlemlerini güven ilişkisi çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Firmamız önceliğini her zaman müşteri memnuniyetine vermektedir. Bu memnuniyeti deneyimli kadrosu ile en kaliteli hizmeti sunarak gerçekleştirmektedir.

Firmamız sigortalı taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Her işlem öncesi karşılıklı sigortalı sözleşme imzalanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin tüm hakları koruma altına alınmaktadır. Firmamız tüm işlemlerini yasal bir düzlemde yürütmeyi ilke edinmiştir. Tüm dolaşım belgelerine sahip olan firmamız, deneyimi ve kalitesini birleştirmektedir. Bu sayede en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız standart ev taşımacılığı yanında, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, fuar alanı taşımacılığı, eşya depolama gibi hizmetler de vermektedir. Tüm bu çeşitli hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmektedir.

Güngören Eşya Taşıma Fiyatları

Güngören eşya taşıma fiyatları çerçevesinde firmamız uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. Hakkaniyetli fiyatlandırma sistemi ile müşterilerinin mağduriyet yaşamasını önlemektedir. Fiyatlandırma yapılırken birçok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Hizmetin türüne ve harcanan iş gücüne göre fiyatlar değişmektedir. Firmamızın fiyat belirleme noktasında, başlangıçta iletişim numaramızdan ulaşacağınız yetkili kişi genel bir fiyat vermektedir. Fakat bu fiyat ekspertiz incelemesi sonucu kesinlik kazanmaktadır. Net fiyat bilgisi sunulması için ekspertiz incelemesi yapılması gerekmektedir. Ekspertiz incelemesinde birçok faktör ele alınır.

Fiyat belirlenirken öncelikle taşıma mesafesi hesaplanır. Bu mesafede taşıma sağlayacak aracın teknik özellikleri fiyatı etkilemektedir. Daha sonra harcanacak yakıt miktarı hesaplanır. Eşyaların özellikleri incelenerek kullanılacak ambalaj çeşidi ve miktarı belirlenir. Taşıma sırasında harcanan iş gücü maliyeti de dikkate alınmaktadır. Asansörlü ev taşımacılığı ile standart ev taşıma arasında da fiyat farkı bulunmaktadır. Firmamız tarafından yetki verilmiş ekspertiz ekipleri tüm bu incelemeler sonucunda net bir fiyat bilgisi belirlemektedir. Tüm bu faktörler tek tek incelenerek hakkaniyetli bir rakam belirlenir. Firmamız müşterilerine her zaman ekonomik hizmeti, kaliteli şekilde sunmaktadır.

Eskiden taşınma işlemleri başlı başına sıkıntılı bir işti. Taşınacak olan kişi günler öncesinden nasıl taşınacağını, eşyaların toplanması, nakliye işlemlerini düşünürdü. Bunun için iyi bir nakliye firması arayışına girerdi. Teknolojinin hızla gelişmesi ve hayatımıza girmesi ile beraber bu iş yükü indirgendi. İyi bir firma bulmak ise hali hazırda oldukça zordur. Fakat gözünüz arkada kalmasın. Güngören Evden Eve Nakliyat olarak bizler işimizi titizlikle ve yılların vermiş olduğu donanımla yapmaktayız.

Güler yüzlü profesyonel ekibimiz taşınma işlemlerinizin tümünü tek seferde hallederek, problemlere çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Firmamız başarılarına yeni başarılar eklemek için yepyeni araç filosu ile hizmetinizdedir. Aldığımız her taşımacılık işinde kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Eşyalarınız güvencemiz altında ve sigortalanır.

Herhangi bir kazada zarar görmeleri durumunda ise anında zararınız tarafımızca karşılanır. Evden eve taşımacılık ve büro taşımacılığı için kurulmuş ve bu alan da en iyi hizmeti vermek görevimizdir.

Güngören Asansörlü Nakliyat

Gerek evden eve nakliyat işlemlerinizde gerekse ofis ya da büro taşımacılığında asansörlü nakliyat hizmeti tercih edebilirsiniz. Asansörlü nakliyat sayesinde yüksek binaların tepesine ya da dar binaların arasından eşyalarınız kolaylıkla yerleşebilir.

Ayrıca sistem insan gücünün erişemediği eşyaların taşınmasında ve zaman konusunda tasarruf etmenizi de sağlar. Tüm bu işlemler hakkında bilgi almak kaliteli ve güvenilir hizmetin farkına varmak için bizlere sitemiz üzerindeki iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Güngören Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en bilinen semtlerinden biri olan Güngören evden eve nakliyat söz konusu olduğunda uluslararası kalite standartlarına uygun taşıma yapan pek çok firma ile karşınıza çıkmaktadır. Güngören’de hizmet veren ve bu kaliteye öncülük eden bir firma olmaktan oldukça gururlu ve mutluyuz.

Firmamız taşınmanın insanlar üzerinde yaratmış olduğu psikolojiyi çok iyi bilmektedir. Çünkü yıllardır nakliyat işleri ile zirvede olan bir firmadır. Bu nedenle olabilecek en kısa zaman diliminde eski adresten yeni adrese ev ve ofislerinizi taşımaktadır. Uzman ekibimiz ve ekonomik fiyatlarımız ile haftanın yedi günü Güngören’den nereye isterseniz sizi sorunsuzca ve kusursuz hizmet anlayışımız ile taşımaktayız.

Neden Biz

Firmamız Güngören evden eve nakliyat firmaları arasında en bilineni ve en çok tercih edilenidir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir firma olarak mutlu olmamız ve tekrar bir taşınmada bizi tercih etmeniz çok önemlidir. Firma olarak şeffaflık ve güven prensibimiz bizi bu sektörde ön plana çıkarmaktadır. Çünkü her iki tarafında haklarını gözeten yazılı bir anlaşma ile taşıma işlemlerimiz başlar.

Eksperimiz mutlaka sizi ziyaret eder. Araç tanıtımını mutlaka yaparız ve en önemlisi uzman bir kadromuz vardır. Firmamızda bulunan her ekip içerisinde bir marangoz vardır. Tüm taşımalar ambalajlı ve garantili olarak belirlenen gün ve saatte gerçekleştirilir. Eğer yüksek katlarda ise ev veya ofis asansörümüz işleri hemen kolaylaştırmaktadır. Sizde firmamızın mutlu ailesine dahil olduğunuzda neden biz çok daha iyi görmüş olacaksınız.


Güngören Evden Eve Nakliyat | Yazıcıoğlu Nakliyat Güngören bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?