Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Zamanın değerli olması ve hayatın her alanında işlerimizi kısa zamanda yapabilmemiz için yeni sektörler de hayatımıza girmiştir. Bu sektörlerden en önemlisi hayatımızı kolaylaştıran evden eve nakliyat sektörüdür. Geçmişte taşınma işi eski evdeki eşyaların paketlenmesi, nakliye aracı bulup taşıyacak elemanları bulup, yeni eve taşınması, yeni eve eşyaların taşınması ve yeni eve yerleşilmesi günler süren işlerdi.

Evden eve nakliyatın hayatımıza girmesiyle günler süren bu işlerin hepsi bu hizmeti veren şirketler tarafından yapılmakta ve aynı gün içinde taşınma ve yerleşme işi gerçekleşmektedir. Evden eve taşımacılık şirketleri ile eskiden günler süren taşınma işi 1 günde bitmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Fiyatı Etkileyen Faktörler         

Masraflı bir süreç olan taşınma sürecinde evden eve nakliyatı yaptıracağımız şirketin fiyatını birkaç faktör etkiler. Eski ve yeni evin bulunduğu katlar, eski ve yeni ev arasındaki mesafe, taşınacak eşyaların neler olduğu (yemek odası, koltuk takımı, yatak odası, çocuk odası vs. var mı) fiyatı etkileyen faktörlerin en önemlileridir. Eski ve yeni evin bulunduğu katlar taşımada taşıma asansörünün kurulup kurulamayacağını belirler. Eğer taşıma asansörü kurulacaksa Asansörlü nakliyat fiyatı arttıran en önemli kriterdir.

Evden Eve Nakliyat Şirketlerinin Depolama Hizmeti

Evden eve Nakliyatın dışında eşya depolama hizmeti de bu şirketler tarafından verilmektedir. Eğer Fikirtepe’de yaşıyorsak ve kullanmadığımız, saklamamız ve depolamamız gereken ev ya da ofis eşyalarımız var ise Fikirtepe evden eve nakliyat firmalarının ev taşıma dışında depolama hizmetinden de yararlanabiliriz. Bu eşyalarımız istediğimiz süre kadar firmalarının özel depolarında depolayabiliriz.

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en bilinen semtlerinden biri olan Fikirtepe evden eve nakliyat konusunda oldukça iddialı bir semt olarak karşımıza çıkmaktadır. Hizmet kalitesi ve sunduğu birbirinden farklı seçenekleri ile seçim yapmakta zorlanabilirisiniz. Fikirtepe de faaliyet gösteren bir firma olarak bizde kalitemizden ödün vermeden uzun yıllardır taşımacılık sektörüne yön vermekteyiz. Sadece Fikirtepe ve mahallelerine, sokaklarına değil tüm İstanbul’a her türlü nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Oldukça ekonomik fiyatlarımız, garantili ve ambalajlı taşımamız, alanında uzman kadromuz, asansör hizmetimiz ve her geçen gün hızla büyüyen araç filomuz ile neden Fikirtepe’de öncü olduğumuzu hemen fark edeceksiniz.

Nakliye Seçerken Dikkat

Size Fikirtepe evden eve nakliyat olarak çok seçenek sunduğu için bir akıl karışıklığı yaşamanız mümkündür. Firmamız gibi en iyiyi seçmeniz adına bazı hususları dikkate almanız gerekmektedir.

  • Nakliye firmanız ile mutlaka bir anlaşma yapınız.
  • Eksperi olmayan firmaları tercih etmeyiniz.
  • Taşınmadan aracı mutlaka görünüz.
  • Ekipte marangoz olup olmadığından emin olunuz.
  • Asansörlü taşıma yapılıp yapılmadığını teyit ediniz.

Firmadan beklentilerinizi ve önceliklerini ilk görüşmede söylediğiniz zaman yaşanacak sıkıntıların önüne geçmiş olacaksınız. Biz firma olarak tüm bu saydığımız detayların tamamına ek olarak söz verdiğimiz saatte hızlıca sizi yeni yaşam alanlarınıza ulaştırarak yaşadığınız tüm stres ve sıkıntıyı sona erdirmekteyiz. Bizimle taşınmaktan mutlu ve her taşınmasında firmamızı tercih eden geniş bir ailemiz bulunmaktadır. Sizde bizi tercih ederek bu ailenin parçası olduğunuz da ısrarla neden biz çok daha iyi anlayacaksınız.

FİKİRTEPE EŞYA DEPOLAMA

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat | Yazıcıoğlu Nakliyat Fikirtepe bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?