Şişli Nakliyat Firması

Şişli Nakliyat Firması
04.07.2020
68

Hemen ARA
0 532 313 59 55


 

Taşınmak ve eşyalarınızı bir yerden başka bir yere götürmek durumunda bir firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İşte bu ihtiyacınız sırasında Şişli nakliyat firması olarak sizlerin yanında bulunmaktayız. Taşınma işlerinizi yaptırırken sizinle iletişime geçen kişilerin kurumsal özelliğinin olması alacağınız hizmet kalitesini artıracaktır. Karşınızda taşınma işinin her aşamasında bulacağını bir muhatabın olması iş sonunda memnun kalmanızı sağlayacaktır.

Bizler nakliyat firması olarak sizinle iletişime geçtiğimiz andan itibaren atacağımız her adımda sizin fikirlerinize başvurulmaktayız. İlk olarak adresinize ziyarette bulunarak taşınacak eşyalarınızın listesini çıkararak sizinle görüşmelerimizi yapmaktayız. Ardından hazırlanan liste üzerinden eşyaların nasıl paketleneceği ve taşıma işinin ayrıntıları hakkında bir planlama yapıyoruz. Bütün bu bilgilerin kısa sürede hazırlanmasının ardından size taşınma işi ile ilgili bir rapor sunmaktayız.

Şişli Nakliyat Firması Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Evden eve taşınma ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde sizlere alanında uzman bir ekiple hizmet sunmaktayız. Taşınma sırasında her adımda yaptığı işin bilincinde olan ve eşyalarınızın korunması konusunda hassas davranan profesyonel bir ekiple taşıma işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Şişli kurumsal nakliyat firması olarak eşyalarınızın paketlenmesinden başlayarak yerine yerleştirilmesine kadar her aşamada kurumsal bir hizmet kalitesi sunuyoruz.

Taşınma sırasında yüksek katlarda bulunan mekan eşyaların taşınması söz konusu ise bunun için sizin de isteğinize bağlı olarak asansörlü taşıma hizmeti sunuyoruz. Sizden emanet olarak aldığımız eşyalarınızı size hasarsız şekilde teslim ediyoruz. Böylece verdiğimiz hizmetin sonunda siz bu hizmetten memnun kalırken bizler de işimizi çok daha büyük bir istekle yapmaya devam ediyoruz.

Şişli Nakliyat Firması Tercih Sebepleri

Taşınmaya karar verdiğinizde hemen Şişli nakliyat firması iletişime girmeniz uygun olacaktır. Kurumsal firma ile taşınma hizmeti almanızın çok önemli avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Karşınızda kurumsa bir muhatabınız olacaktır.
  • Taşınma hizmetini eşyalarınız zarar görmeden tamamlamış olacaksınız.
  • Hızlı ve bir o kadar da kaliteli hizmet almanın memnuniyetini yaşayacaksınız.
  • Eşyalarınızı teslim ettiğiniz gibi alacağınızdan emin olacaksınız
  • Herhangi bir hasar durumunda karşınızda zararınızı karşılayacak bir muhatabınız olacaktır.

İşte tüm bu olumlu sonuçlarla karşılaşmak ve taşınma işinin sizin için kabus olmasını önlemek için Şişli nakliyat firması olarak bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Evet Nakliyat sigortası mevcuttur, yalnız konu hakkında detaylı bilgi için lütfen İletişim geçiniz.

Şehir içi Taşımacılık aynı gün içerisinde
500 kilometre üzeri 1 gün içerisinde teslim ediyoruz.
1000 kilometre üzeri 2 gün içerisinde teslim ediyoruz

Eşyalarınız Havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 defa paketlenerek çizilme ve kırılmanın önüne geçilir. Büyük küçük eşyaların tümünü paketlemesini yapıyoruz.

Bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Lütfen İletişim sayfamızdan telefon numaramızı araya bilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?