Paşabahçe Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Paşabahçe Evden Eve Nakliyat

Paşabahçe Evden Eve Nakliyat

Paşabahçe Evden Eve Nakliyat İle Nasıl Bir Hizmet Alırım?

Evden eve nakliyat, bir adresten belli bir sistematik ve plan içinde alınan eşyaların aynı şekilde diğer adrese nakledilmesidir. Paşabahçe evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olduğu bir konumdur. İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı evlerini, iş yerlerini farklı bir yere taşımaktadır. Bu taşınmaların bazıları daha güzel bir yere geçmek iken bazıları pek istenmese de daha kötü ve küçük yerlere geçiş olabilir. Firmamız profesyonel hizmeti ile sevinçli veya üzüntülü olan müşterilerini zahmete sokmadan, üzerlerinden yükleri almaktadır. 

Taşınmak her iki durumdaki kişiler için de zahmetli ve meşakkatlidir. Eşyaların zarar görmeyecek şekilde toplanması, paketlenmesi, taşınması ve yeni yerine yerleştirilmesi. Her biri ayrı bir telaş ve yorgunluktur. Çalışan bayanlar şayet Paşabahçe evden eve nakliyat hizmetlerinden yardım almayacaklarsa gecelerini evlerini toplamaya ayırmak zorunda kalmaktadır. Firmamızın hizmetlerini satın alan müşterilerimiz ellerini hiçbir şeye değdirmeden, rahat ve konforlu bir şekilde taşınmalarını gerçekleştirirler. 

Nakliyatı gerçekleştirecek firma profesyonel ise her şeyi planlıdır. Müşterinin sorduğu sorulara net cevaplar verirler. Çünkü hangi durumda ne yapacakları bellidir. Sistemli çalışan firmalar sayesinde Paşabahçe şehir içi nakliyat kadar şehirlerarası nakliyat da çok kolay ve konforludur. Güvenilir, kaliteli ve tecrübeli firmamızdan hizmet aldığınızda eşyalarınızın tecrübeli personelimiz tarafından toplanır,  eşyalarınızın yoğunluğuna uygun büyüklükteki araçlara yüklenerek sıfır hasarla yeni adresinize yerleştirilir. 

Evden Eve Nakliyat İçin Ne Kadar Öderim?

Nakliyat sektöründe farklı fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Paşabahçe evden eve nakliyat firmalarından hizmet almak isteyenler yaptıkları araştırmalarda farklı fiyatlarla karşılaşabilir. Bu normal bir durumdur. Fiyatlandırmanın farklı olması her evin eşya yoğunluğu, taşıma şartları aynı olmadığından kaynaklanır. Fiyatlandırmada etkili olan bazı hususlar vardır. Bu hususlar dikkate alınarak firmalar fiyatlandırma yapmaktadır. Fiyatlandırmada etkili olan hususlar şunlardır:

 • Yakıt masrafı fiyatları etkiler. Paşabahçe şehirlerarası nakliyat fiyatı ile şehir içi hizmetin fiyatı yakıttan dolayı fark edecektir. Şehir dışı nakliyatlarda fiyatlandırmanın nerdeyse yarısı yakıt kaynaklıdır. 
 • Görevlendirilecek personel sayısı ve işçilik fiyatta etkilidir. Evin büyüklüğüne ve eşyaların fazlalığına göre personel görevlendirilir. 2+1 ile 4+1 evin nakliyat fiyatı aynı olmayacaktır. 
 • Paketlemenin kimin tarafından yapıldığı fiyatta önemlidir. Müşterilerin bazıları eşyalarını kendileri toplamak isterler. Paşabahçe evden eve nakliyat firmaları bunu pek tavsiye etmezler. Fiyatı biraz düşürmek için yapılan bu tercih nedeniyle eşyalarda daha fazla hasar meydana gelebilmektedir. Hasarın masrafı paketleme masrafının kat ve kat fazlası olacaktır. Personelimiz paketleme konusunda uzmanlaştıkları için müşterimizin günlerce yapamadığını bir iki saatte profesyonelce yapar. 
 • Asansör kullanılması fiyatta etkilidir. Asansörün bir veya iki adreste kullanılması fiyatı değiştirir. Firmamız müşterimizin tercihine saygı göstererek merdivenden taşıma da yapabilir. Fakat merdiven indirecek olan insan olduğundan ve indirirken ister istemez dinlenmek için eşyayı koyma ihtiyacı hissedecektir. İndirme ve kaldırmalarda istenmeyen hasarlar meydana gelebilir. Firmamız çok uygun fiyatlandırma yaptığı asansörlü taşımacılığını tavsiye etmektedir. 

Her Nakliyat Firması Depolama Hizmeti Verir mi?

Depolama hizmeti, eşya, evrak gibi malzemelerin belirli süre saklanmasını ve korunmasını sağlamaktadır. Paşabahçe evden eve nakliyat firmalarının hepsi depolama hizmeti veremeyebilir. Depolama hizmeti verebilmek için özel bir mekana ihtiyaç vardır. Bu mekanlar, bir evin eşyasından ofis dosyalarına kadar birçok ürünü koymak için şartları sağlanarak özel olarak hazırlanır. Örneğin dosyalar için hazırlanan dolaplar kilitli ve şifreli olmalıdır. Müşteri dosyalarına dilediği zaman ulaşabilmeli. İçinde özel bilgilere olabileceği düşünülerek dosya dolaplarının tek bir anahtarı olmalı ve o da müşterinin kendisinde olmalıdır.

Bazı durumlarda taşınan kişilerin yeni yer buluncaya eşyalarını bir müddet depoda tutması gerekir. Paşabahçe depolama hizmetlerinin mekanlarında saklanan ve korunan eşyalar yeni adresin belirlenmesi durumunda taşınır. Yurt dışına bir süreliğine gidenler, ofisinde kullanılmayan fakat ihtiyaç olabilecek dosyaları olan iş sahipleri depolama hizmetlerinden yararlanır. 

Depolamada eşyaların üst üste konulmaması hasarı minimuma indirir. Bodrum gibi yerlerde sıkışık şekilde yerleştirilen eşyalarda hasar olma oranı çok yüksektir. Ayrıca özel olarak hazırlanan depolarda rutubet, nem, zarar verici haşerat gibi durumlarla karşılaşılmaz. Düzenli temizliği yapılır. Havalandırması yapılan mekanlarda rutubet olmaz. 7/24 güvenlik kamerası ile korunan depolarımızda hırsızlık, yangın gibi olumsuz durumlara karşı tedbirler alınmıştır. 

Paşabahçe Evden Eve Nakliyatın İşleyişi Nasıldır?

Taşınma, temelde bir yerden başka bir yere eşyaların nakledilmesidir. Profesyonel Paşabahçe evden eve nakliyat firmalarının işleyiş süreci belli bir plan ve program içinde gerçekleştirilir. Ufak tefek bazı farklılıklar olsa da genel olarak firmaların nakliyat süreci aynı şekildedir. İşlemlerin işleyişi 5 aşama gerçekleşir:

 • Keşif: Firmanın yetkili kişisi eşyaların durumunu tespit etmek için keşif yapar. Keşif, fiyatlandırmanın doğru ve net bir şekilde yapılması, aksaklık olmadan taşınmanın gerçekleştirilmesi için çok önemlidir. Ayrıca kullanılacak paketleme malzemeleri de keşifte belirlenir.
 • Eşyaların demontesi: Eşyaların sökülmesi Paşabahçe evden eve nakliyat firmamızın deneyimli elemanları tarafından hasarsız gerçekleştirilir. Mobilyalar mobilyacılar tarafından makineler teknik ekip tarafından sökülür. 
 • Eşyaların paketlenmesi: Eşyalar, büyüklüklerine ve mahiyetlerine uygun yeni ve modern malzemelerle paketlenir. Paketlemenin doğru yapılması zararı minimuma hatta sıfıra indirir. Personelimi paketleme konusunda uzmanlaştığından dolayı çok hızlı ve pratiktir. 
 • Eşyaların araca indirilip yerleştirilmesi. Paşabahçe asansörlü nakliyat sayesinde hızlı bir şekilde aşağı indirilir. Araç içinde görevli olan personel sistematik bir şekilde eşyaları yerleştirir. Araç içindeki sistemle eşyalar sabitlenir.
 • Eşyaların yeni adrese nakledilmesi.
 • Eşyaların yeni adrese çıkarılması, müşterimizin istediği yerlere konulması, montelerin ve kurulumların yapılması. 

Evden Eve Nakliyat Kiralamalı mıyım?

İnsanlar evlenirken veya ev kurarken eşya seçimine çok özen gösterirler. Ellerinden geldiğince en iyisini alırlar. Ciddi anlamda paralar verilerek alınan eşyalarının zarar görmesini istemeyenler Paşabahçe evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmalıdır. Profesyonel nakliyat firmaları müşterileri ile sözleşme imzalayarak taşımasını yapar. İmzalanan sözleşmede yapılacak bütün işlemler detaylıca anlatılır. Profesyonel ve kaliteli firmalar sözleşmede hasar oluşması durumunda karşılayacaklarını ifade ederler.

Evden eve nakliyat hizmeti almak gerekir. Fakat bu hizmetin profesyonel ve resmi firmalardan almak gerekir. Resmi olarak taşıma yetki belgesi olmayan firmalar kaçak dövüşür. Hasar meydana geldiğinde ulaşmak ve hasarı tedarik etmek nerdeyse imkansızdır. Profesyonel firmamızın yetkili elemanı nakliyeyi bitirdikten sonra müşterimizle gezerek olmaması için tedbirler almamıza rağmen olası hasarları tespit eder. Yapılan tespit neticesinde hasar karşılanır. 

Amatör veya gayrı resmi hareket eden nakliyeciler daha az fiyat isterler. Daha az istediğinden dolayı nakliyat asla resmi olmayan veya amatörlerin eline teslim edilmemelidir. Hayatın her türlü hali var. Nakliye sırasında olası bir kazada eşyaların hepsi zarar görebilir. Böyle bir durumda resmi olmayan firmanın size yardımcı olmasını beklemeyin çünkü olmaz. Resmi olan firmamız her durumda müşterilerimizin yanındadır. 

Paşabahçe Evden Eve Nakliyatta Neye Dikkat Etmeliyim?

Evden eve nakliyat hizmetleri profesyonellerden alınmalıdır. İşinin ehli, tecrübeli evden eve nakliyat firması ile yapılan taşınmalarda hiçbir sorun yaşanmaz. Sorusuz, zahmetsiz nakliye için firma seçiminde dikkat edilmesi gerekenler;

 • Firmanın taşıma yetki belgesinin olmasına
 • Elemanların firmanın sigortalı personeli olmasına
 • Her alanda uzman personelin görevlendirilmesine
 • Asansör gibi gelişmiş cihazları ve ekipmanları kullanmasına
 • Her yoğunlukta eşyayı alabilecek büyüklükte çeşitlere sahip çelik kasalı araç filosunun olmasına
 • Olası hasarın karşılanmasına
 • İletişim için sabit telefon numarasının ve açık adresinin bulunmasına
 • Taşınma için sözlü anlaşma yapıldıktan sonra bunun yazılı sözleşmeye dökülmesi. Profesyonel Paşabahçe evden eve nakliyat hizmetleri sözleşmeye sadık kalarak kusursuz hizmet vermektedir. 

Paşabahçe Evden Eve Nakliyat uygun kaliteli taşıma ile hizmetinizde. Eşyanız en iyi şekilde uygun fiyatla hizmet vermekteyiz


Paşabahçe Evden Eve Nakliyat |  Paşabahçe Nakliyat Paşabahçe  bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?