Cevizli Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Cevizli Evden Eve Nakliyat

Cevizli Evden Eve Nakliyat

Son dönemlerde özellikle rezidans ve çok katlı binaların yoğun olarak yapıldığı ve yaşanmaya başlandığı İstanbul’un Cevizli semtinde yeni yaşam alanlarının kurulmasıyla taşınmalar da artmıştır. Bu durumda Cevizli evden eve nakliyat firmalarına da büyük iş düşmektedir. Özellikle rezidansların kat sayıları fazla olduğu için asansörlü nakliyat yapan firmalar bu semtlerde taşıma işlerini kısa zamanda yapmaktadırlar.

Evden Eve Nakliyat Firmasının Güvenirliliğini Nasıl Anlarız?

Taşınırken seçeceğimiz evden eve nakliyat firması ile ilgili birkaç konuya dikkat edersek daha sonra karşılaşma ihtimalimiz olan kötü sonuçları da engellemiş oluruz. Öncelikle seçeceğimiz firmanın korsan ya da merdiven altı firma olmamasına dikkat etmeliyiz. Firmanın web sitesi var ise web sitesini inceleyip web sitesinde iletişim ve adres bilgilerini kontrol etmeliyiz. Web sitesi olmayan, web sitesi olsa bile sitede adres ve telefon bilgileri olmayan firmalardan uzak durmakta fayda vardır.

Hizmet almayı düşündüğümüz firmanın şirket unvanını öğrenip Ticaret Sicil Gazetesinde şirket kaydı var mı kontrol edebiliriz. Ticaret Sicil Gazetesinde kaydı olmayan şirketler merdiven altı şirketler olup kesinlikle evden eve nakliyatı bu şirketlerle yapmamalıyız.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri Hangi Belgelere Sahip Olmalı

İlgili kurumlardan alınmış Eşya taşıma ile ilgili yetki belgesi, izin belgesi gibi belgeleri evden eve taşımacılık yapan şirketlerin alması gerekmektedir. Taşıma işini yapan nakliye araçlarının ruhsat ve zorunlu sigortalarının tam olmasına dikkat etmeliyiz. Ayrıca nakliye aracını kullanan şoförün ehliyeti var mı diye kontrol etmemizde fayda vardır.

Cevizli Evden Eve Nakliyat

Nakliye şirketleri her geçen gün hizmetlerini ve kalitelerini geliştirerek büyümeye devam etmektedir. Cevizli evden eve nakliyat firmaları da bu değişimleri yakından takip ederek sektörel olarak hızla büyümekte ve uluslararası kalitede hizmet sunmaktadır. Firma olarak bizde nakliye konusunda öncülük ettiğimizden dolayı kaliteli ve müşteri odaklı olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Taşınma her ne kadar insanları strese ve gerilime sokan bir işlem olsa da tercih edeceğiniz doğru firma ile en kısa sürede ve sorunsuzca taşınma imkanınız bulunmaktadır. Firma olarak ambalajlı ve garantili olarak taşıdığımız eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yeni yaşam alanlarınıza taşınmaktadır. Yaşanacak tüm stresi minimize etmek adına firmamız elinden gelen tüm hassasiyeti göstermektedir.

Cevizli’de Neden Biz?

İmkanlar açısından Cevizli evden eve nakliyat firmaları ile çok fazla seçenek ile karşınıza çıkacaktır. Ancak firma olarak biz verdiğimiz hizmet konusunda oldukça iddialıyız. İlk olarak görüşmelerimizi asla telefon üzerinden sonlandırmıyoruz. Yüz yüze görüşerek nakliye yapılacak olan aracın tanıtımını yapıyoruz. Eksperimiz eşyalarınızı görmek için evinizi ziyaret ediyor böylece en doğru araç temin ediliyor ve eşyalarınızın değer tespiti yapılıyor.  Daha sonra yazılı olarak bir sözleşme imzalayarak her iki tarafı da garanti altına alarak belirlenen gün ve saatte verdiğiniz adreslerde oluyoruz. Ekibimiz yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet veren uzman ve eğitimli bir ekiptir. Ekibimiz içerisinde marangozumuz bulunmaktadır. Eğer yüksek katlara taşınacak iseniz asansörümüz bulunmaktadır. Uygun fiyat ve haftanın her günü garantili taşıma hizmetimiz ile mutlaka farkımızı yaşamalısınız.


Cevizli Evden Eve Nakliyat | Yazıcıoğlu Nakliyat Cevizli bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?