Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nedir? 

Evden eve nakliyat; mekanın eşyalarının bir adresten alınarak başka bir adrese aktarılmasındır. Nakliyat firması bu aktarmanın sorunsuz ve hasarsız geçmesi için gerekli olan bütün planlamaları ve organizasyonu yapmaktadır. Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak yapıldığı bir bölgedir. Kalabalık bir bölge olması dolayısıyla kiradan kendi evine çıkan, evini genişleten, işyerini taşıyan çok sayıda vatandaş bulunmaktadır. 

Ev taşımak oldukça zahmetli bir işti ta ki evden eve nakliyat firmaları kuruluncaya kadar. Eskiden insanlar evlerinin mobilyasından beyaz eşyasına kadar her şeyini kendi toplar, paketler ve taşınmaya hazır hale getirirdi. Taşımak için birkaç adam ve bir kamyonet ayarlanarak taşıma gerçekleşirdi. Taşımayı yapacak olan adamlara yardımcı olmak için genellikle evin sahibi de eşya indirir çıkarırdı. Bahçeçehir evden eve nakliyat firmaları kurulduktan sonra ev sahibinin zahmeti minimuma indirildi. Hatta firmamız gibi kaliteli ve tecrübeli firmalardan hizmet satın alanların zahmeti sıfıra indirilir. 

4 mevsim aktif olmakla birlikte yaz aylarında artan sirkülasyona cevap verebilmek için çok sayıda firma hizmet vermektedir. İhtiyaç olmasından dolayı her gün artan firmalar arasında amatör olanlar ve yeni hizmet vermeye başlayanlar vardır. Her yeni başlayan firma amatör değildir. Fakat nakliyatta tecrübe şarttır. Yıllarca Bahçeşehir şehir içi nakliyat ve diğer hizmetleri veren bir firma ile amatör olanı verdiği hizmet aynı kalite olmayacaktır. Firmamız yıllardır sektörde yer alarak en kaliteli hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem vererek hareket etmekteyiz. 

Evden Eve Nakliyatlar Hangi Hizmetleri Yapar?

Zahmetsiz bir taşınma arzu edenler Bahçeşehir evden eve nakliyat firmalarının hizmetlerinden yararlanmalıdır. Firmalar, ev sahibine hiç iş bırakmayacak şekilde hizmet verir. Bir ev taşınmasında evden eve nakliyat firmalarından beklenen hizmetler şunlardır;

 • Taşınacak eşyaların tespit edilmesi, paket malzemelerinin belirlenmesi ve fiyatlandırmanın daha doğru yapılabilmesi için keşif yapılması. Firmanın yetkilisi müşteri ile randevulaşarak eşyaların keşfini yerinde yapar.
 • Eşyaların demontesi. Ayrılabilecek mobilyaların parçalanması, makinelerin yerlerin sökülmesidir. 
 • Eşyaların uygun malzemeler ile paketlenmesi. Eşyaların hasar görmemesi adına kullanılan malzeme çok önemlidir. Firmamız klasik battaniye ve koli ile yetinmez. Son dönem malzemelerini kullanarak eşyaların hasarsız taşınmasını sağlar.
 • Eşyaların araca yerleştirilmesi. Şehir içinde önemli fakat Bahçeşehir şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde çok daha fazla özen gösterilmesi gereken bir hizmettir. Şehirlerarası uzun yol gideceğinden eşyaların araca belli bir sistemle yerleştirilmesi ve sabitlenmesi gerekir. 
 • Eşyaların yeni adrese nakledilmesi.
 • Yeni adreste eşyaların mekana çıkarılması, ev sahibinin belirttiği yerlere yerleştirilmesi. Tecrübeli Bahçeşehir evden eve nakliyat firmaları arasında lider olan firmamız en son aşamada ev sahibinden hasar tespitini yapmasını ister. Dikkat edilmesine rağmen varsa hasar karşılanarak evden eve nakliyat bitirilir. 

İnternetten Evden Eve Nakliyat Firması Bulunabilir mi?

Evini taşımayı düşünenler hemen firma arayışına girerler. Bahçeşehir evden eve nakliyat yapan birçok firma vardır. Bunlar arasında en tecrübeli, kaliteli ve doğru firmayı bulmak eşyaların zarar görmemesi ve taşınmanın zahmetsiz olması için çok önemlidir. Çok sayıdaki firma arasından doğrusunu bulabilmek için yakın zamanda taşınan eş ve dosttan tavsiyeler alınabilir. Yakın zamanda taşınan yoksa internetten arama yapılabilir.

Tecrübeli ve kaliteli firmaların genellikle siteleri bulunmaktadır. Sitelerinde verdikleri hizmetler hakkında detaylıca bilgi vermektedirler. Bilgiler okunduktan sonra daha tatmin edici bilgiler edinmek için iletişim numarası aranarak detaylı bilgi edinilebilir. Telefon konuşmalarında bütün firmaların en mükemmel hizmetleri verdiklerini ifade etmeleri çok normaldir. Konuşmada dikkat edilmesi gereken net ve tereddütsüz cevaplar verilmesidir. 

Belli bir sistematiği olan Bahçeşehir evden eve nakliyat firmaları size net ve ikna edici cevaplar verecektir. Araştırmada ayrıca dikkat edilmesi gereken husus referans taşımalar ve müşteri yorumlarıdır. Bazı firmaların sitelerinde müşteri yorumları bulunmayabilir. Şikayetlerin yazıldığı sitelerde yapılan araştırmalar genel bir bilgi edinmek için yeterli olacaktır. Yapılan araştırmada firmamız hakkında müşterilerimizin memnuniyet oranının %100’e yakın olduğu görülecektir. 

Evden Eve Nakliyatta Düşük veya Yüksek Fiyatın Nedeni Nedir?

Sektörde çok fazla firmanın olması fiyatların müşterilerin faydasına değişmesine neden olmuştur. Rekabetin fazla olduğu sektörde bazı yeni firmaların fiyatları düşük vermesi genel anlamda Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmetlerinin daha düşük olmasına neden olmuştur. Günümüzde verilen rakamlar aslında olabilecek en ekonomik fiyatlardır. 

Evden eve nakliyat hizmetleri alırken fiyattan daha çok firmanın verdiği hizmetin kalitesine bakmak gerekir. Bahçeşehir asansörlü nakliyat yapan bir firma ile asansörsüz taşıma yapanın fiyatları aynı olmayacaktır. Asansörlü yapılan nakliyatta hasar oranı minimum hatta sıfırdır. Çünkü eşyalar kaçıncı katta olursa olsun asansöre konulur ve bir iki dakikada aşağıda olur. Asansörsüz taşımada merdivenlerden indirilen eşyalar defalarca konulup kaldırıldığı için ister istemez hasarlar meydana gelir. 

Fiyatların değişmesindeki unsurlardan biri de paketlemedir. Paketlemeyi firmanın veya ev sahibinin yapması fiyatları değiştirir. Bazı düşük fiyat veren firmalar paketlemeyi sadece battaniye ve kolilerle yapmaktadır. Firmamız ise gelişmiş paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Kullandığımız malzemelerin her biri kalitelidir. Eşyanın durumuna göre farklı malzemeler kullanmaktayız. Malzeme çeşitliliğimiz eşyalarınızın zarar görmemesi adına alınmış bir tedbirdir. 

Depolama Hizmetleri Nedir?

Evlerde, ofislerde ve diğer yaşam alanlarında fazla olan malzemelerin konulduğu güvenlikli yerlerdir. Bazen taşınacak yeni evini bulamada evinden çıkmak zorunda kalan insanlar olabilir. Bahçeşehir depolama hizmetleri böyle zor durumda olanlar için çok büyük bir fırsattır. Taşınmak için depolama hizmeti veren firmayı seçerse yeni evini buluncaya kadar eşyalarını depoda saklama imkanını elde eder. 

Her firmanın depolama hizmeti bulunmadığından seçim yaparken depolama hizmetinin veriliyor olmasına dikkat etmek gerekir. Bahçeşehir evden eve nakliyat firmalarının bazılarının depolama hizmetleri bulunur. Depolama hizmetini verebilmek için uygun şartlara sahip bir alana ihtiyaç vardır. Rutubetsiz, temiz ve güvenliği sağlanan mekanlarda eşyalar depolanabilir.

Nakliyat firmalarının depolama hizmetleri yerine herhangi bir depoya eşyaları kısa süreliğine bile olsa koymak büyük bir risktir. Üst üste konulan, hijyen şartlarının olmadığı bir yerde eşyalar mahvolur. Depolama parası vermemek için yapılan bu iş daha büyük hasarlarla neticelenebilir. Firmamızın depoları 7 gün 24 saat boyunca güvenlik kameraları tarafından gözlenmektedir. Yangın, sel, hırsızlık gibi her türlü olumsuzluğa karşı tedbir alınmıştır. Dosya, klasör gibi evrakların depolanması için özel bölümler vardır. Düzenli olarak temizliği yapılarak hijyeni sağlanmaktadır.

 

 •  Bahçeşehir Şehir içi Nakliye
 • Bahçeşehir Şehirler Arası Nakliye
 • Bahçeşehir  Evden-Eve Nakliye
 • Bahçeşehir Şehir içi Nakliye
 • Bahçeşehir Parça Eşya Taşımacılığı
 • Bahçeşehir  Ofis Büro Taşımacılık
 • Bahçeşehir Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Bahçeşehir – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Bahçeşehir Açık Kapalı Kasa Nakliye 
 • Bahçeşehir  – Kamyonet Nakliyesi
 • Bahçeşehir – Kamyonet Kamyon Durakları

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat | Bahçeşehir Nakliyat Bahçeşehir  bölgesinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir, İletişim 0 532 313 59 55 / 0 532 460 66 43


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?