Avcılar; İstanbul’a 27 km uzaklıkta bulunan bir ilçesidir. Bir dönem, Gofla deresinin kıyısında bulunan küçük bir balıkçı köyü iken, 1970’li yıllardan sonra İstanbul’da istimlak olayının artması sonucu insanlar bu bölgeye akın etmeye başlamış, ellerindeki tarlaları emlakçılara veren köylüler, nüfusun hızla artmasına neden olmuş ve dolayısıyla inşaat sektörü de önem kazanmaya başlamıştır. Epey büyük alana yayılan Avcılara olan talebin artması sonucu Evden Eve Nakliyat hizmeti de önemli bir hal almıştır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bölgeye talebin artması, Avcılar Evden Eve Nakliyat hizmeti veren şirketlerin artmasına bu da bu şirketler arasında en iyi ve kaliteli hizmet verme yarışının başlamasına neden olmuştur. Böylece, Evden Eve Taşımacılık hizmeti sunulurken, eşyanın cinsine göre ambalajlamak, taşımak ve kurulum ön plandadır.

Nakliye şirketi önce, taşınılacak eşyayı ve gidilecek yeri belirlemek üzere ekspertiz gönderir. Bu hizmet tamamen şirkete ait ve ücretsiz olmalıdır. Belirlenen eşyanın hafifliği, ağırlığı, dayanıklılığı ve hassaslığına göre seçilen tek kullanımlık kutu ve ambalaj kağıtları ile tek tek sarılır. Bu arada beyaz ve elektrikli eşya ile büyük mobilyaların sökülüp, dayanıklı malzemeye sarılıp, tekrar kurulumu ve montajı tamamen şirkete aittir.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılarda Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Çarpık yerleşimin en fazla görüldüğü Avcılarda, taşıma işleri yapılırken Asansörlü Nakliyat hizmeti neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Eşyanın daha güvenli ve hızlı taşınması bu şekilde sağlanırken, çevreye de en asgari şekilde rahatsızlık verilmesi tercih sebebidir.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da taşınma diyince akla Avcılar evden eve nakliyat firmaları gelmektedir. Nakliye firmaları bu semtte sundukları hizmetler ile ön plana çıkmak için adeta bir yarış halindedirler. Bu sektörde firma olarak bizde uluslararası hizmet kalitesi anlayışı ile bu yarışta varlığımızı lider olarak sürdürmekteyiz.

Taşınırken insanların yaşadıkları kaygı ve huzursuzluğu ortadan kaldırmak adına bize ulaşan tüm müşterilerimiz ile ofisimizde ve yüz yüze görüşmeler neticesinde anlaşma sağlamaktayız. Firmamız uzman bir ekip ile hızlı, garantili ve kusursuz taşınma keyfini sunmak için elinden gelen tüm çabayı göstermektedir.

Firma olarak prensiplerimizden ödün vermeden her geçen gün bu sektörde büyümeye devam etmekteyiz. Firmamız sadece eşya taşıması yapan standart bir firma değildir. Aksine insanları yeni ev ve iş yerlerine taşıyan ve yanı sıra kusursuz taşıma yaparak huzur ve mutluluk da vermektedir.

Bizim Farkımız

Taşıma Avcılar evden eve nakliyat firmaları için normal bir iş olabilir. Ancak bizim için eşyaların hiçbir zarara uğramadan taşınması çok önemlidir. Bu nedenle taşınmadan evvel ekspertizimiz ile değer tespiti yaparak ardından iki tarafın da selameti için yazılı bir anlaşma düzenlemekteyiz. Aracımızı taşınmak isteyen kişilere tanıtmaktayız. Eşyalarınızı taşırken ambalajlayarak ve söküm işlemlerini yıllardır marangozluk yapan ekip arkadaşlarımıza yaptırmaktayız. Nereye taşınırsanız taşının asansörümüz ile kısa sürede eşyalarınızı yeni yaşam alanlarınıza indirmekteyiz. Taşınma telaşından kurtulup hemen yeni evinize veya iş yerine alışmanız için oldukça kısa bir zaman aralığında ve çok ekonomik fiyatlar ile taşınma işlemlerinizi yapmaktayız.

Avcılar Evden Eve Nakliyat