Afyon Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Afyon Uluslararası Evden Eve Nakliyat
21.04.2021
165

Hemen ARA
0 532 313 59 55


Afyon Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Afyon uluslararası evden eve nakliyat sürecinde yanınızdayız. Yorucu ve biraz da stresli bir süreç olduğunun farkındayız. Hele ki hayatında ilk defa yurt dışına eşya gönderme hazırlığına girişmişseniz, bu sizi biraz da tedirgin edebilir. Çok normal. Sonuçta hayatınızda ilk defa böyle bir deneyim yaşayacaksınız. Merak etmeyiniz çünkü doğru adrestesiniz. Firmamız, bu süreci gerekli bütün stresiyle üstleniyor.

Sizlere yalnızca, taşımacılık sırasında nereye taşımacılık yapacağımızı belirlemeniz kalıyor. Hangi ülkeye taşımacılık yapacağız? Zati eşya taşımacılığı kapsamında da mı hareket edeceğiz yoksa mobilya taşımacılığı gibi birtakım ticari kaygıların da yer aldığı taşımacılık sürecinde mi olacağız? Bu açıdan hem gümrük vergilendirmesine dahil olan hem de muaf olan hizmetlerimiz yer alır.

Afyon Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

İlk olarak Afyon uluslararası zati eşya taşımacılığı ile başlamış bulunalım. CMR’ye uygun şekilde araç barındırmakta olan, uygun yetkilere sahip olmakta olan nakliyat firmalarının yapabildikleri önemli bir taşımacılık yöntemidir. Gümrük vergilendirmesi bulunmaz. Cenevre Kanunları, uluslararası taşımacılık kanunu olarak bu noktada müşterilerin haklarını koruyan yegane detaylar arasında bulunur.

Firmamzdan zati eşya taşımacılığı talep etmiş olduktan sonrasında gerekli olan süreçleri ele alırız. Paketleme ve ambalajlama süreçlerinin hemen arkasından yola çıkar, gümrük vergilendirmesi olmaksızın eşyalarınızın taşınma sürecini profesyonel ekibimizle gerçekleştiririz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları, sizin talepleriniz doğrultusunda en hızlı şekilde fakat güvenilir olacak şekilde hizmetlerinizi hayata geçirmektedirler. Bugün, nakliyat sektöründeki bu gelişimi görmemek için tabiri caizse kör olmak gerekir! Gerçekten de oldukça gelişkin bir sektör halini almıştır.

İnternet üzerinde bu aramayı yaptığınızda da göreceksiniz. Karşınıza sıralanacak olan onlarca hatta yüzlerce firma çıkacaktır. Bizler de en üst sıralarda yer almakta olan firma isimlerinden bir tanesi olduğumuzu biliyoruz. Müşterilerimizin tek bir arama sonrasında bizleri bulabilmelerini sağlıyoruz. İnternet üzerinden iletişim kurmak isteyenler için bu imkanları tanıyoruz. Hızlı iletişim için gerekli olan her şey tarafımızca sizlere sunuluyor.

Yurt Dışına Eşya Taşımak

 Yurt dışına eşya taşımak istediğinizde mesela iletişim numaralarımızı görüntüleyebiliyorsunuz. Hızlı canlı destek hattı da sunuyoruz. Whatsapp üzerinden iletişim kurarak, müşterilerimizin hiçbir şekilde zaman kaybetmeksizin zihinlerinde yer edinmekte olan soru işaretlerini bizlere iletebilmelerini sağlıyoruz. İnternet sitemiz içerisindeki içeriklerde de zaten çeşitli soru işaretlerine özel bir çabayla yanıt vermeyi kesinkes bir şekilde ihmal etmiyoruz.

Şu anda yurt dışına eşya taşımacılığı yapmakta olan çok sayıda CMR’ye uygun belgeli aracımız bulunuyor. Araç filomuzun özellikle de yurt dışı ayağını genişletmeye özen göstermekteyiz. Eğer merak ediyorsanız, tabii ki aynı zaman şehirlerarası olarak da Türkiye içi hizmetleri veriyoruz. Bu hizmetlerimizde farklı olan araçlarımız da yine araç filomuzda yer almaktadırlar.

Yurt Dışı Eşya Taşıma Prosedürü?

Yurt dışı eşya taşıma prosedürü tabii ki müşterilerimizin merak ettikleri konuların arasında bulunuyor. Haklı olarak bu prosedüre dair birtakım bilgileri görmek istiyorlar. Taşımacılık öncesinde yapmaları gerekli olan evrak toplama işlemleri var mı bilmek istiyorlar. Yurt dışına taşımacılık sırasında mesela gümrük vergilendirmesi ya da gümrükleme işlemleri sırasında bir sorunun oluşma durumu gibi başlıklar merak ediliyor. Öncelikli olarak şu evraklara ihtiyaç olduğunu belirtmeliyiz:

  • Gümrükleme işlemlerinde aranmakta olan vekaletname
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Eğer kargolama yapıyorsanız koşimento belgeleri
  • Pasaport fotokopisi
  • Gönderilecek olan eşyaların hazırlanmış resmi listesi
  • İkametgah bilgileri

Talep edilen bu evraklar doğrultusunda taşımacılıkların gerçekleşebilmesi açısından, gümrük sırasındaki işlemler hayata geçirilmektedir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyatta Sigorta Garantisi?

Uluslararası evden eve nakliyatta sigorta garantisi tabii ki aranmalıdır. Müşterilerimiz de haklı olarak bizden hizmet almadan evvel ilk olarak gerekli sigorta garantisini sorguluyorlar. Şunu eklemeliyiz ki, sigorta poliçemiz, taşınmacılık sırasındaki tüm işlemlerin tarafımızca gerçekleştirilmesi esnasında geçerli olacaktır. Şöyle ki, bazen müşterilerimiz taşıma öncesindeki ambalajlama ve paketleme işlemlerini kendilerinin de yapabileceklerini hatırlatıyorlar. Ancak böyle bir durumda sigortalama işlemleri yetkisiz kalacaktır.

Sigorta poliçesini sizlere gösterdiğimizde tüm şartları eksiksiz şekilde okumanızı da talep ederiz. Burada, sigorta firmasının hem bizlerden hem de sizlerden birtakım talepleri bulunur. Sigorta poliçesinin uygulanabilir olması için gerekli aşamalar bize bırakılmalıdır. Bunun dışında yer alan tüm detaylar, firmamızın üstlenmekte oldukları sorumluluklardır.

Afyon Uluslararası Nakliyat Ücretleri

Afyon uluslararası nakliyat ücretleri tabii ki değişken olmakla birlikte ortalama birtakım değerler de görülebilir. Biliyorsunuz ki yurt dışına eşya taşıma işlemleri gerçekten de çok büyük ve yorucu bir işlemdir. Dahası, kapasitesi bol olan, içerikleri de bol olan bir yöntemdir. Bu açıdan baktığımızda, doğal olarak yapmamız gereken ilk şey hangi ülkeye hangi araçlarla taşımacılık yapacağını belirlemektir.

Fiyat teklifleri almak üzere iletişim numaralarımızı kullanabileceğinizi yeniden hatırlatmak istiyoruz. Dahası bununla birlikte eğer dilerseniz, ortalama değerler de görebilirsiniz. Mesela yatak odası takımı için ortalam 500 Euro değerinde Avrupa ülkelerine taşımacılık yapılır. Bu fiyatlar ortalama olmakla birlikte değişmekte olduğu bilgisini de sizlere itinayla bildirmek isteriz.

] }
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Yazıcıoğlu Müşteri Hizmetleri
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?