Biz Sarıyer evden eve nakliyat olarak ev eşyalarınızı ve mobilyalarınızı en güvenli ve en hızlı şekilde yeni evinize taşıyıp montaj ve kurulumlarını yapıyoruz.

Başarıyı amaç edinmiş olan Sarıyer evden eve nakliyat firmamız lüks ve konforu size ekonomik fiyat seçenekleriyle sunuyor.

Taşınma öncesi sizi adresinizde uzman ekibimizle ziyaret ederek taşınacak eşyanın miktarına göre farklı boylarda modern araç seçeneklerimizden birini sunuyoruz. Birlikte planlanan taşınma gün ve saatinde uzman ve donanımlı ekip arkadaşlarımız gerekli ekipman ve malzemeleriyle dairenizde çalışmalara başlarlar. Mevcut kolileriniz bir yandan taşınırken tecrübeli ustalarımız dolap ve mobilyalarınızı söker, tesisat ustamız beyaz eşyalarınızın tesisat bağlantılarını sökerek çizilme ve kırılmalara karşı korunaklı kalın havalı naylonlarla paketlerler. Bütün paket ve kolilenen eşya, değerli eşya, mobilya ve beyaz eşyalarınız kapalı çelik kasa aracımıza nizami bir şekilde, birbirine zarar vermeyecek şekilde sınıflandırılarak dizilir. Uzman ekibimiz eşyalarınızı yeni evinize götürerek taşıma, kurulum ve yerleşimlerini itina ile gerçekleştirirler. Bizim için iyi reklam memnun müşterilerimizin birbirine yaptığı tavsiyelerdir.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Evden eve nakliyat; taşınma durumunda eski evinizdeki eşyaların yeni evinize taşınması işlemine verilen isimdir. Evden eve nakliyat yapılırken nakliyat firmasının en büyük amacı eşyaların zarar görmeden ulaştırılması gereken yere düzgün bir şekilde götürülmesidir. Nakliye işlemi ilk olarak insanlar ile başlayıp günümüz teknolojileri sayesinde ilerleyerek araçlar ile yapılmaya başlanmıştır. Nakliye; günümüzde kara nakliyesi, hava nakliyesi, deniz nakliyesi ve demir yolu nakliyesi olmak üzere kendi arasında bölümlere ayrılmıştır. Evden Eve Nakliyat Firmalarının Vermiş Olduğu Hizmetler Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıma işlemini kendiniz yapmaya kalkıştığında hem eşyalarınız zarar görebilir hem de büyük bir zamanınızı alır. Zarara uğramanızın yanı sıra yorulursunuz ve boşa zaman kaybetmiş olursunuz. Evden eve nakliyat hizmeti aldığınız zaman bu zorlukların hiç birini yaşamazsınız ve eşyalarınız işinde uzman kişiler tarafından sökülür, paketlenir, taşınır ve yerine ulaştığında monte edilir. Bu işlemler işini bilen kişiler tarafından çok kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Evden eve nakliyat firmalarını tercih ettiğiniz zaman firmaların işi gerekli eşyaları taşımakla ve gideceği yere ulaştırmakla bitmez. Zarar görmemesi için paketlenen eşyalar tek tek ambalajlarından çıkartılarak monte edilmesi gereken ürünler var ise monte edilir. Eşyalar yerine yerleştirilir ve başka bir istek veya talebiniz yok ise hizmet o şekilde sonlandırılır.